Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Praktykant

(2008-04-12 09:02)

dzieńkuje malinie ża obrone mego przepisu.  Z przepisu zawsze korzystałem od wielu lat i zawsze robiłem piękne ciasta na bazie biszkoptwów.

Praktykant

(2008-04-12 08:56)

Orzechówka to alkohol. a jak bedziemy sie czepiąc szczegółów to do niczego sie niedojdzie

Praktykant

(2008-04-12 08:55)

Przepraszam bardzo jeżeli bym niedodał żelatyny to by poprostu z tego powstała ciapa i niemiało by żadnego wyglondu a 2 To jest terina węgetariańska . a 3 żelatyna jest również roślina!!!! tylko cza popatrzeć !!

Fot. A.P, Pijany Zygmunt
Pijany Zygmunt
39.5k
493
41
A.P
R_E_N_A

(2008-04-12 08:55)

Dzisiaj robię"Pijanego Zygmunta" wygląda apetycznie więc warto spróbować, sądze...Napiszę jak mi wyszdł...

Patrycja0

(2008-04-12 08:53)

Coś fantastycznego !!! Slimaczki zniknęły ze stołu szybciusieńko, a ja  żałowałam, że nie zrobiłam ich więcej :( Polecam wszystkim żarłoczkom, bo są idealną przekąską albo dodarkiem do czerwonego barszczyku. Mam tylko jedno pytanie Ilonko: co robisz, żeby ciasto nie przywierało do formy? Ja posmarowałam formę masłem, ale to nic nie dało - ślimaczki przywarły na dobre i musiałam zeskrobywać...

matrzo

(2008-04-12 07:43)

świetny przepis, ciasto piekłam wczoraj, cóż...dziś jest tylko wspomnieniem!!!
polecam gorąco, mało pracy, efekt super!!!

Fot. Wkn, Zebra
Zebra
173k
675
78
Wkn
kaja38

(2008-04-12 06:53)

Dzisiaj upieklam to ciasteczko....i musze powiedziec ,ze wyszlo bardzo ,bardzo ladne i pyszne.Dzieki za przepis.

kasinek

(2008-04-12 00:14)

Rzeczywiście te ciasteczka są bardzo dobre. Pierwszy raz jadłam je będąc w 9 miesiącu ciąży i nie mogłam się opanować:-)

rybka80

(2008-04-11 23:20)

Tym razem wersja z ananasem.Jak zawsze smaczny:)))

rybka80

(2008-04-11 23:17)

Pyszna.polecam

rybka80

(2008-04-11 23:09)

Irenko ciasto przepyszne.Za niedługo powtórka.Polecam

rybka80

(2008-04-11 23:05)

Pychotka.Mięciutkie i bardzo smaczne

rybka80

(2008-04-11 23:03)

Bardzo pyszne.Będę robić częściej.Polecam

Magdal

(2008-04-11 22:55)

Dziekuję franitas za komentarz,u mnie to ciasto bardzo często gości na stole ,ja też lubię sobie podjeść jak jest jeszcze ciepłe... 

katarzyna24

(2008-04-11 22:29)

Och jak ja uwielbiam salcesonik ( tylko ciasto !!!! ). Było to moje pierwsze poważne ciasto. W mojej histori nigdy nie wyszło z zakalcem.

Zawsze wyrasta i znika szybciorem. Moja wersja salcesonu jest troche inna, ale zasada jest jedna czyli jabłka królują, a dalej to co popadnie w ręce - im więcej tym smaczniej - rodzynki, orzechy włoskie a nawet dżem sliwkowy od którego całe ciasto jest wilgotne przez dłuższy czas. Na wierzch polewa kakaowa z wiórkami kokosowymi. Ach narobiłas mi ochoty a własnie dzis upiekłam babke tulipan. Z tego wynika że już wiem co za tydzień upiekę. Pozdrawiam serdecznie .

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij