Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

luckystar

(2008-04-11 16:01)

Zatkalo mnie Janku - Kaziku po raz kolejny zreszta :))) nie myslalam, ze ta rozmowa wywola w Tobie az tak glebokie wrazenia .... no coz, zapomnialam widocznie, ze rozmawialam z poeta.... Dziekuje :)

nadia

(2008-04-11 15:25)

Parowki bardzo dobre i syte,zrobilam 20 i myslalam ze bedzie za malo, ale okazalo sie,ze wszyscy sa objedzeni i zadowoleni :)

Pierwszy raz robilam takie cudo, wiec wyszly mi te parowki jakie wyszly, ale nastepnym razem beda juz o wiele lepsze mam na mysli efekty wizualne a nie smakowe oczywiscie ;)))

dora182

(2008-04-11 14:32)

Zrobione, zjedzone, ale niestety nie powaliło na kolana.

Aniula27

(2008-04-11 14:12)

Dziękuje, na pewno je wypróbuje, mój mąż to parówkożerca.

niebieska-różyczka

(2008-04-11 14:05)

Pięknie ci wyszła zebra Patrycjo!!! też serdecznie pozdrawiam, gratuluje naprawdę udała się.

Fot. awonli, Bounti
Bounti
94.5k
1.3k
139
awonli
Kociamamcia

(2008-04-11 14:04)

Dla mnie bomba. Odkąd upiekłam pierwszy raz , piekę  regularnie , smakuje całej rodzince. Doskonałe  do mrożenia - zawsze gotowe dla niespodziewanych gości.Potwierdzam ,ze sugestie autorki sprawdzają się  w całości.Wychodzi zawsze i smakuje cudownie.Polecam.

Kociamamcia

(2008-04-11 14:00)

Odkąd upiekłam pierwszy raz minęło wiele tygodni, wiele razy od tamtej pory powtórzyłam , gdyż ciasto to robi furorę  w mojej rodzinie.Wygląda efektownie i doskonale smakuje , a przy tym jest łatwe  w wykonaniu.Polecam.Pozdrawiam.

Fot. Jamaica, Alkoholik
Alkoholik
148k
1.3k
120
Jamaica
Kociamamcia

(2008-04-11 13:56)

Zrobiłam raz , mocne jak nie wiem , córcia nie jadła, ale do kawy było wysmienite , małżonek zachwycony.Wygląda efektownie , pieknie pachnie ,zjedzono rodzinnie i w całości -  napewno jeszcze je upiekę , ale  spróbuję dodać mniej wódki.Pozdrawiam.

degal12

(2008-04-11 13:50)

Można zamiast pekińskiej użyć zwykłej białej kaputy, a warzywa jakie dodajemy to już w zależności od naszego gustu - może być i marchewka, może być i cebulka :)

degal12

(2008-04-11 13:47)

Ciesze się, że Wam smakuje!

Muniek

(2008-04-11 13:39)

Sos trzeba zostawić na godzinę i polać nim pomidory itd. ok.15 min przed podaniem.

Toci

(2008-04-11 13:37)

Witam jestem tu poraz pierwszy... dziś upiekłam rogaliki sa super te z marmoladą troszke się porozlewały ale te z kostkami czekolady są ekstra :) będe odwiedzac ta stronke częściej :) Pozdrawiam cieplutko

wojasia

(2008-04-11 13:32)

Bardzo pyszny ten dorsz!!! nic nie modyfikowalam w przepisie, zrobilam tak jak bahus napisal!!! I znow bylismy w siodmym niebie jedzac rybke wg bahusa!!! Bardzo dziekuje za pyszny przepis!!!1

jolanda1

(2008-04-11 13:27)

Aniula27 wg mnie można upiec parówki wcześniej. Ja wczoraj robiłam na obiad, wyszła taka góra, że odgrzewaliśmy dzisiaj rano w mikrofali i były jak świeże .

domino29

(2008-04-11 13:22)

Ja tez zrobiłam z ciasta podanego przez julankę i wygladaja dokładnie jak na zdjęciu.Dzieciaki będą zadowolone.Dzieki za przepisik, bedę wiedziała co zrobić z nieudanym ciastem.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij