Zatkalo mnie Janku - Kaziku po raz kolejny zreszta :))) nie myslalam, ze ta rozmowa wywola w Tobie az tak glebokie wrazenia .... no coz, zapomnialam widocznie, ze rozmawialam z poeta.... Dziekuje :)
Parowki bardzo dobre i syte,zrobilam 20 i myslalam ze bedzie za malo, ale okazalo sie,ze wszyscy sa objedzeni i zadowoleni :)
Pierwszy raz robilam takie cudo, wiec wyszly mi te parowki jakie wyszly, ale nastepnym razem beda juz o wiele lepsze mam na mysli efekty wizualne a nie smakowe oczywiscie ;)))
Zrobione, zjedzone, ale niestety nie powaliło na kolana.
Pięknie ci wyszła zebra Patrycjo!!! też serdecznie pozdrawiam, gratuluje naprawdę udała się.
Dla mnie bomba. Odkąd upiekłam pierwszy raz , piekę regularnie , smakuje całej rodzince. Doskonałe do mrożenia - zawsze gotowe dla niespodziewanych gości.Potwierdzam ,ze sugestie autorki sprawdzają się w całości.Wychodzi zawsze i smakuje cudownie.Polecam.
Odkąd upiekłam pierwszy raz minęło wiele tygodni, wiele razy od tamtej pory powtórzyłam , gdyż ciasto to robi furorę w mojej rodzinie.Wygląda efektownie i doskonale smakuje , a przy tym jest łatwe w wykonaniu.Polecam.Pozdrawiam.
Zrobiłam raz , mocne jak nie wiem , córcia nie jadła, ale do kawy było wysmienite , małżonek zachwycony.Wygląda efektownie , pieknie pachnie ,zjedzono rodzinnie i w całości - napewno jeszcze je upiekę , ale spróbuję dodać mniej wódki.Pozdrawiam.
Można zamiast pekińskiej użyć zwykłej białej kaputy, a warzywa jakie dodajemy to już w zależności od naszego gustu - może być i marchewka, może być i cebulka :)
Ciesze się, że Wam smakuje!
Sos trzeba zostawić na godzinę i polać nim pomidory itd. ok.15 min przed podaniem.
Witam jestem tu poraz pierwszy... dziś upiekłam rogaliki sa super
te z marmoladą troszke się porozlewały ale te z kostkami czekolady są ekstra :) będe odwiedzac ta stronke częściej :) Pozdrawiam cieplutko
Bardzo pyszny ten dorsz!!! nic nie modyfikowalam w przepisie, zrobilam tak jak bahus napisal!!! I znow bylismy w siodmym niebie jedzac rybke wg bahusa!!! Bardzo dziekuje za pyszny przepis!!!1
Aniula27 wg mnie można upiec parówki wcześniej. Ja wczoraj robiłam na obiad, wyszła taka góra, że odgrzewaliśmy dzisiaj rano w mikrofali i były jak świeże
.
Ja tez zrobiłam z ciasta podanego przez julankę i wygladaja dokładnie jak na zdjęciu.Dzieciaki będą zadowolone.Dzieki za przepisik, bedę wiedziała co zrobić z nieudanym ciastem.