Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

nina

(2008-04-11 09:20)

Czy keksówki smarujesz tłuszczem ?

Patrycja0

(2008-04-11 09:12)

Ciacho zrobione i częściowo zjedzone :) Muszę powiedzieć, że jest pyszne! U mnie w domu robiło się zebrę dwukolorową - biało-czarną, ale coś mi się wydaje, że teraz będziemy już robić taką różnokolorową, bo pięknie wygląda i jeszcze lepiej smakuje! Dziękuję niebieska-różyczko. Nie posypywałam jej jednak niczym, ponieważ szkoda mi było zakrywać wspaniałego efektu zebry...No, ale dość gadania, oto efekty:

Pozdrawiam Cię niebieska-różyczko :)

bytomianka

(2008-04-11 08:58)

Piekłam parę razy już, Bardzo dobre.

grazka13

(2008-04-11 08:16)

Śledziki zabójcze - robi sie je bardzo szybko a smak genialny.

Glumanda

(2008-04-11 07:43)

Rolady zawsze wygladaja atrakcyjnie :) wrazie nie udania sie... mamy ciasto przekladane ;)  Ja robie tak, jak Dorotaxx..ale jeszcze zawijam biszkopt w ta mokra sciereczke... mozna ja tez posypac cukrem... i zostawiam w zwinietym stanie do wystudzenia. Potem trzeba ja delikatnie rozwinac i posmarowac kremem :) o tym, pierwszym zwijaniu myslala na pewno autorka przepisu? nieprawdaz, Kamilo1234? pozdrawiam i doceniam za piekny wypiek!

Fot. pulsilla, Pink Cake
Pink Cake
17.6k
163
17
pulsilla
bozena 8618

(2008-04-11 07:23)

Tort piękny,tylko chcialam zapytac czy ta masa różowa to dobrze smakuje nie jest za słodka?Pozdrawiam.

franitas

(2008-04-11 06:58)

śledziki pyszne, godne polecenia

Dorotaxx

(2008-04-11 06:47)

ja ciepłe ciasto kłąde na zwilżonej sciereczce i przykrywam drugą, rowniez zwilżoną (wtedy sie nie łamie) . Odstwiam na pół godzinki, ściagam gorną ścierke , nakładam mase i zwijam rolade za pomocą tej dolnej szmatki. Pozdrawiam

renataz36

(2008-04-11 06:27)

no no hehehe znów się uśmiałam nad tą kuciapką, faktycznie wspomniałam w pracy i wyjaśniono mi co to znaczy. A co do kućmoka zapraszam do pieczenia i spróbowania. Pozdrówka

Mloda

(2008-04-11 05:43)

 Kuleczko, kotlety są PRZEPYSZNE, wczoraj robiłam je już po raz drugi- niebo w gębie! Szczerze polecam! Tym razem zrobiłam zdjęcie, więc załączam:) Pozdrawiam i dziękuję za przepis!!!

kuleczka

(2008-04-10 23:40)

Musze zrobic mezowi taka salatke,on uwielbia zupki chinskie ja natomiast nie przepadam za zupkami w proszku,jak zrobie dam znac;-)))
Mysle,ze bedzie mu smakowac

gitan

(2008-04-10 22:53)

Sernik jest bardzo dobry,szybko się robi no i bardzo szybko znika. Mam tylko jedno pytanie: jak to zrobic żeby ser wyszedł taki biały jak na zdjęciu?

basiaaa

(2008-04-10 22:40)

arabis - tak kulki są smaczne i łatwe do wykonania . "Słodkie ziemniaczki" moga robić dzieci i przy tym się bawic a później zajadać . Życzę smacznego.

Rosanna

(2008-04-10 22:25)

Za pierwszym razem zrobiłam z połowy porcji w wersji muffinkowej (2 jajka, białka ubijałam, około 12 min pieczenia) - wyszły takie jak opisujecie - gęste i lepkie. Za drugim razem (3 jajka, równiez białka ubijałam) wyszły bardziej puszyste - jak normalne muffinki, dodałam też 1/2 łyżeczki chilli, ale nie było wyczuwanle. Za trzecim razem dodałam 1 łyżeczkę chilli i one juz były ostre :P. Dziękuję za przepis i pozdrawiam :)))

kuleczka

(2008-04-10 22:09)

Ciesze sie,ze skorzystalas z tego przepisu i ze smakowalo;-)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij