Czy keksówki smarujesz tłuszczem ?
Ciacho zrobione i częściowo zjedzone :) Muszę powiedzieć, że jest pyszne! U mnie w domu robiło się zebrę dwukolorową - biało-czarną, ale coś mi się wydaje, że teraz będziemy już robić taką różnokolorową, bo pięknie wygląda i jeszcze lepiej smakuje! Dziękuję niebieska-różyczko. Nie posypywałam jej jednak niczym, ponieważ szkoda mi było zakrywać wspaniałego efektu zebry...No, ale dość gadania, oto efekty:
Pozdrawiam Cię niebieska-różyczko :)
Piekłam parę razy już, Bardzo dobre.
Śledziki zabójcze - robi sie je bardzo szybko a smak genialny.
Rolady zawsze wygladaja atrakcyjnie :) wrazie nie udania sie... mamy ciasto przekladane ;) Ja robie tak, jak Dorotaxx..ale jeszcze zawijam biszkopt w ta mokra sciereczke... mozna ja tez posypac cukrem... i zostawiam w zwinietym stanie do wystudzenia. Potem trzeba ja delikatnie rozwinac i posmarowac kremem :) o tym, pierwszym zwijaniu myslala na pewno autorka przepisu? nieprawdaz, Kamilo1234? pozdrawiam i doceniam za piekny wypiek!
Tort piękny,tylko chcialam zapytac czy ta masa różowa to dobrze smakuje nie jest za słodka?Pozdrawiam.![]()
śledziki pyszne, godne polecenia
ja ciepłe ciasto kłąde na zwilżonej sciereczce i przykrywam drugą, rowniez zwilżoną (wtedy sie nie łamie) . Odstwiam na pół godzinki, ściagam gorną ścierke , nakładam mase i zwijam rolade za pomocą tej dolnej szmatki. Pozdrawiam
no no hehehe znów się uśmiałam nad tą kuciapką, faktycznie wspomniałam w pracy i wyjaśniono mi co to znaczy. A co do kućmoka zapraszam do pieczenia i spróbowania. Pozdrówka
Kuleczko, kotlety są PRZEPYSZNE, wczoraj robiłam je już po raz drugi- niebo w gębie! Szczerze polecam! Tym razem zrobiłam zdjęcie, więc załączam:) Pozdrawiam i dziękuję za przepis!!!
Musze zrobic mezowi taka salatke,on uwielbia zupki chinskie ja natomiast nie przepadam za zupkami w proszku,jak zrobie dam znac;-)))
Mysle,ze bedzie mu smakowac
Sernik jest bardzo dobry,szybko się robi no i bardzo szybko znika. Mam tylko jedno pytanie: jak to zrobic żeby ser wyszedł taki biały jak na zdjęciu?