Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

aga1828

(2008-04-10 13:06)

dodałam do ulubionych i czeka w kolejce :-))

sunny

(2008-04-10 13:01)

Mmmm... wygląda obłędnie ;).

Natka64

(2008-04-10 12:59)

ptysioch serdeczne dzieki za komentarz ciesze sie ze Ci smakowaly.Pozdrawiam

siegotka

(2008-04-10 12:50)

jeśli chodzi o ryby morskie, to zapomniałam m.in. o halibucie. jest drogi ale fantastyczny w smaku.

teklunia

(2008-04-10 12:48)

bardzo mi miło! :)

teklunia

(2008-04-10 12:45)

Majka - danonki to są właśnie serki homogenizowane!:)

siegotka

(2008-04-10 12:45)

Ilonaa, np.: z ryb morskich: sola, miruna, dorsz, a np., ze słodkowodnych chociażby tilapia, tołpyga, pstrąg (oczywiście uwaga na ości! ale nie w przypadku tilapii - filety) bardzo smaczne ryby. To tylko nieliczne przykłady. pozdrawiam

bahus

(2008-04-10 12:41)

Sok należy dodać na końcu do sosu.. Można oczywiście ograniczyć ilość soku a nawet z niego zrezygnować dodając w to miejsce bulion.. Jednak robiłem wielokrotnie ściśle wg powyższego przepisu i "wychodziło" super. Oczywiście trzeba lubić mięso o posmaku owocowym. Niektórzy tego nie cierpią

bena

(2008-04-10 12:12)

A co z tym sokiem z porzeczki? Chociaż przyznam że jakoś mi tu nie pasuje i to w takiej ilości.Pozatym brzmi ciekawie,mam ochotę spróbować.

majka55

(2008-04-10 12:10)

Czy moglibyście napisać czym mogłabym zastąpić serek homogenizowany, bo tu gdzie mieszkam nie ma takiego czy to mogą być np. danonki?pozdrawiam

Ave

(2008-04-10 12:08)

Oczywiscie, że nie mam nic naprzeciwko Kleopatro :) Wszelkie sugestie i podpowiedzi sa mile widziane, wszak mamy rózne doświadczenia i moga sie przydac kazdemu, kto będzie chciał pobawic sie tym przepisem :) Pozdrawiam wiosennie :) Ewa

bena

(2008-04-10 12:00)

to jest prawdziwy chleb.EXTRA.Dzięki za przepis,szybki prosty ,smaczny

renataz36

(2008-04-10 11:42)

Skuszona pochwałami zrobiłam i ja no i.... TO JEST PYSZNE poza tym samo się robi, zajadaliśmy z czerwonymi buraczkami i głaskali po brzuszkach, Pozdrówka dla autorki

jolanda1

(2008-04-10 11:27)

Wczoraj zrobiłam na obiad i gołąbki wyszły pyyyszneeee . Dodałam tylko 100 gram ryżu, bo nie przepadam za dużą ilośćią ryżu w gołąbkach i dodałam troszkę więcej kapusty. Bardzo dobre, polecam

kleopatrA

(2008-04-10 11:18)

Też robię skrzydelka nadziewane z mięsem mielonym i ryżem i pozwolę sobie napisać ze wyciąganie kości to prosta sprawa trzeba po prostu cierpliwości a im więcej skrzydel się wypatroszy tym lepsze są efekty.Nie ma co się przejmować że na poczatku zrobimy dziury w skrzydełku bo z własnego doświadczenia wiem że jak nalozy się farsz to podczas pieczenia wszystko się pieknie zaklei farszem i śladu nie ma;-))))))) Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieje że autorka nie bedzie miała żalu za wtrącanie się

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij