Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

bahus

(2008-04-10 11:09)

Komentarz bardzo dziwny, bo przepis nie obejmuje samego ciasta, które zalecałem kupić gotowe.

pysia_1

(2008-04-10 11:07)

Witaj, jutro będę działać, dziś kupiłam boczuś świeży, zwinełam, nie miałam przyprawy do boczku, ale dałam marynatę pikantną do mięs, rozmieszałam ja z oliwą i dodałam czosnek, tym nasmarowałam mięsko,obłożyłam cebulką i do lodówki, troche tam posiedzi bo dzisiejszy dzień i noc, ale myslę, że nie zaszkodzi?????Prawda????? Teraz zastanawiam się w jakim nauczyniu to robić, najlepiej chyba szerokim i niezbyt wysokim, pozdrawiam

domicella

(2008-04-10 11:06)

mariotereso podpiekam około 15 min.A jagody mam zamrożone i w słoikach.Podałam ten przepis bo zacznie się sezon na owoce.Można więc przepis wykorzystać.
mariotereso wczoraj przejrzałam wszystkie Twoje przepisy jestem zachwycona,będę napewno stosować wszystkie,bo ja teżl lubię coś nowego ugotować czy upieć będę więc zaglądać na Twoją stronę.GORĄCE POZDROWIENIA!!!!!!!!!!

Pysia77

(2008-04-10 11:05)

Ja również poproszę o instrukcję obsługi kurzych skrzydełek - pysia77@o2.pl

madzia22r

(2008-04-10 10:57)

chcialabym zrobic te skrzydelka ale zupelnie nie wiem jak sie zabrac za wyciagniecie kostek. Była bym bardzo wdzięczna za przesłanie mi na maila tego kursu wyciągania kostek ze skrzydełek. Mój e-mail: madzia22r@wp.pl

natalia23

(2008-04-10 10:56)

witam ja tez tak robie pychotka tylko daje sama sałate lodowa endywi nie bo trudno dostac i jeszcze daje czerwona papryke jedna bardzo dobry dodatek na stuł do potraw miesnych czy na grila polecam

natalia23

(2008-04-10 10:50)

wczoraj przygotowałam skrzydełka napchałam farszem ale bez watróbki a dzis od rana piekłam poprostu pychotka jest troszke bawienia sie z tymi kstkami ale warto naprawde dobre

Waszka

(2008-04-10 10:40)

robię je na każdej imprezie i schodzą bardzo szybko

Waszka

(2008-04-10 10:39)

farsz z salami: żółtka, salami, szczypiorek, kapka majonezu żeby się skleiło, sól, papryka ostra

Juka

(2008-04-10 10:33)

bardzo dobra :-)

bytomianka

(2008-04-10 10:05)

Śliczne, Zrobię na komunię  wnuka, Potem dam komentarz

mausik

(2008-04-10 10:05)

Bardzo smaczne ciacho :)

Hechler Elisabeth

(2008-04-10 09:56)

Alidab, pomocy!!!!!!! chce upiec twoj sernik, ale tutaj gdzie mieszkam nie ma maki krupczatki.

Czy do ciasta moge dodac tylko make tortowa?

Napisz prosze jak najszybciej!!!

Jutro musze go juz piec....E.a

ola mg

(2008-04-10 09:15)

Dziękuję za szybką odpowiedź. Jak tylko pojawią się truskawki, to zrobię to piękne ciasto :)

gumcia

(2008-04-10 09:10)

niebieska-różyczko w takim razie bym nie ryzykowała, bez żółtek też pewnie będzie dobry, jak zrobisz to napisz jak wyszedł :)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij