Komentarz bardzo dziwny, bo przepis nie obejmuje samego ciasta, które zalecałem kupić gotowe.
Witaj, jutro będę działać, dziś kupiłam boczuś świeży, zwinełam, nie miałam przyprawy do boczku, ale dałam marynatę pikantną do mięs, rozmieszałam ja z oliwą i dodałam czosnek, tym nasmarowałam mięsko,obłożyłam cebulką i do lodówki, troche tam posiedzi bo dzisiejszy dzień i noc, ale myslę, że nie zaszkodzi?????Prawda????? Teraz zastanawiam się w jakim nauczyniu to robić, najlepiej chyba szerokim i niezbyt wysokim, pozdrawiam
mariotereso podpiekam około 15 min.A jagody mam zamrożone i w słoikach.Podałam ten przepis bo zacznie się sezon na owoce.Można więc przepis wykorzystać.
mariotereso wczoraj przejrzałam wszystkie Twoje przepisy jestem zachwycona,będę napewno stosować wszystkie,bo ja teżl lubię coś nowego ugotować czy upieć będę więc zaglądać na Twoją stronę.GORĄCE POZDROWIENIA!!!!!!!!!!
Ja również poproszę o instrukcję obsługi kurzych skrzydełek - pysia77@o2.pl
chcialabym zrobic te skrzydelka ale zupelnie nie wiem jak sie zabrac za wyciagniecie kostek. Była bym bardzo wdzięczna za przesłanie mi na maila tego kursu wyciągania kostek ze skrzydełek. Mój e-mail: madzia22r@wp.pl
witam ja tez tak robie pychotka tylko daje sama sałate lodowa endywi nie bo trudno dostac i jeszcze daje czerwona papryke jedna bardzo dobry dodatek na stuł do potraw miesnych czy na grila polecam
wczoraj przygotowałam skrzydełka napchałam farszem ale bez watróbki a dzis od rana piekłam poprostu pychotka jest troszke bawienia sie z tymi kstkami ale warto naprawde dobre
robię je na każdej imprezie i schodzą bardzo szybko
farsz z salami: żółtka, salami, szczypiorek, kapka majonezu żeby się skleiło, sól, papryka ostra
bardzo dobra :-)
Śliczne, Zrobię na komunię wnuka, Potem dam komentarz
Bardzo smaczne ciacho :)
Dziękuję za szybką odpowiedź. Jak tylko pojawią się truskawki, to zrobię to piękne ciasto :)
niebieska-różyczko w takim razie bym nie ryzykowała, bez żółtek też pewnie będzie dobry, jak zrobisz to napisz jak wyszedł :)