Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

ptysioch

(2008-04-10 08:51)

Przepyszne pierożki:-) Zrobiłam i zajadałam się nimi przysmażonymi z cebulką na maśle, mniam! Dziękuję za przepis na smaczne danie:)

Dorota zza plota

(2008-04-10 08:51)

A jakiego producenta to fatalne Dori 123?

irena sikora

(2008-04-10 08:48)

Olu mg! Na blaszkę 25x40 .Pozdrawiam!

ola mg

(2008-04-10 08:42)

Na jaką blaszkę jest ten przepis?

Icha

(2008-04-10 08:26)

Czy te płaty układać nie ugotowane? Mam ochotę na to danie, brzmi pysznie.

Przepis
cebulanki
4.4k
0
12
bea7
Regina Florczak

(2008-04-10 07:23)

Ani cebuli ,ani cebulaków !!Ciekawe kto je zjadł?

atkors

(2008-04-10 01:57)

a ja myśle że były tak pyszne że już zostały zjedzone ehhh szkoda

atkors

(2008-04-10 01:54)

ja też mogę polecić ten przepis - znam go już od kilku lat i jeszcze nie spotkałam osoby której by nie smakowało:) osobiście bardzo lubię wersje z dużą ilością żółtego sera - może i to jest kaloryczne ale za to przepyszne

Kingapianka

(2008-04-10 01:26)

Dzisiaj upieklam...bardziej wyglądały jak kotlety ale i tak smaczne... Są lekkie, proste i godne polecenia ;-)

Dori123

(2008-04-10 01:02)

Fatalne ciasto

rudzielec

(2008-04-10 00:08)

Podpisuję się obiema rękami i jeszcze nogami pod tym, że przepis rewelacja!!! Jedliśmy wczoraj i dzisiaj, odgrzewana jeszcze lepiej smakowała ;) Mężulek pierwszy raz robił lasagne i się nie zawiódł, ja zresztą też nie nie mogę się doczekać, kiedy następnym razem zagości na naszym stole! a mam to obiecane

Smakusia

(2008-04-09 23:58)

Czy mozna ta salatke zrobic dzien wczesniej i trzymac w lodowce?

mariateresa

(2008-04-09 23:50)

To znaczy emsso,  że identycznie możesz zrobić  też żeberka.   Tak samo marynujesz,  tak samo  opiekasz i na kapuście gotujesz,   pychaaaa  !  Nawet te kosteczki smaczne.   Pozdrawiam !!!

emssa

(2008-04-09 23:36)

Bardzo lubie kapuste i boczek i bardzo mi sie ten przepis podoba ale nie wiem co z tymi zeberkami ?

mariateresa

(2008-04-09 23:03)

Domicello -  podpiec -  to znaczy na lekko zloty kolor ?  Ile ok. minut ?   A jakich  jagód używasz  w kwietniu ?  Pozdrawiam !!!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij