Przepyszne pierożki:-) Zrobiłam i zajadałam się nimi przysmażonymi z cebulką na maśle, mniam! Dziękuję za przepis na smaczne danie:)
A jakiego producenta to fatalne Dori 123?
Olu mg! Na blaszkę 25x40 .Pozdrawiam!
Czy te płaty układać nie ugotowane? Mam ochotę na to danie, brzmi pysznie.
Ani cebuli ,ani cebulaków !!Ciekawe kto je zjadł?
a ja myśle że były tak pyszne że już zostały zjedzone ehhh szkoda
ja też mogę polecić ten przepis - znam go już od kilku lat i jeszcze nie spotkałam osoby której by nie smakowało:) osobiście bardzo lubię wersje z dużą ilością żółtego sera - może i to jest kaloryczne ale za to przepyszne
Dzisiaj upieklam...bardziej wyglądały jak kotlety ale i tak smaczne... Są lekkie, proste i godne polecenia ;-)
Fatalne ciasto
Podpisuję się obiema rękami i jeszcze nogami pod tym, że przepis rewelacja!!! Jedliśmy wczoraj i dzisiaj, odgrzewana jeszcze lepiej smakowała ;) Mężulek pierwszy raz robił lasagne i się nie zawiódł, ja zresztą też nie
nie mogę się doczekać, kiedy następnym razem zagości na naszym stole! a mam to obiecane
Czy mozna ta salatke zrobic dzien wczesniej i trzymac w lodowce?
Bardzo lubie kapuste i boczek i bardzo mi sie ten przepis podoba ale nie wiem co z tymi zeberkami ?
Domicello - podpiec - to znaczy na lekko zloty kolor ? Ile ok. minut ? A jakich jagód używasz w kwietniu ? Pozdrawiam !!!