Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

domicella

(2008-04-09 20:08)

Ten przepis jest napewno dobry będę próbować go zrobić napiszę czy smakowało.Pozdrawiam!!!!!

Agnieszka611

(2008-04-09 20:04)

Czy można zamiast świeżych kurek zastąpić je suszonymi  bo bardzo mam ochotę na to danie ale mam tylko kurki suszone? Pozdrawiam

jamajka

(2008-04-09 19:55)

Bardzo pyszna polecam :-)

domicella

(2008-04-09 19:48)

Bardzo jestem zainteresowana tym przepisem jet ciekawy będę próbować ugotować zobaczę jak będzie smakować moim domownikom.Pozdrawiam.

Anulka_87

(2008-04-09 19:37)

A moje babeczki "wyszly" z foremek i rozlaly sie po blaszce "zapadajac" sie w srodku :( jak wystyglo ciasto bylo smacze,wiec podejrzewam,ze jakby wyszly,to byly by przepyszne.Czy ktos mi moze powiedziec co zrobilam zle????

domicella

(2008-04-09 19:33)

Ta sałatka jest smaczna ale po odstawieniu ją na godzinę bardzo podejdzie wodą,a to za sprawą pomidorów.Pozdrawiam.

Małgorzatasi

(2008-04-09 19:19)

Robiłam dziś to ciasto i jest super rodzince smakuje!:)

monami9

(2008-04-09 19:10)

Dzięki bardzo sanella :)))

sanella*

(2008-04-09 19:03)

Fajny przepis, bo bez jajek ( ze wzgledu na salmonelle nie uzywam surowych jajek do deseröw),ale nastepnym razem zrobie z twrogu. Serek mascarpone (smakuje prawie jak maslo) nie podchodzi mi.

sanella*

(2008-04-09 18:41)

monami9. Ja dalam 1,5 plaskiej lyzeczki do cherbaty.

Sylwiak77

(2008-04-09 18:26)

melania0512 mmm... nie dodawałam nigdzie więcej tego przepisu do żadnej kuchni czeskiej i indyjskiej, a zalogowana jestem tylko na Wielkim Żarciu możliwe że portal sam udostępnia przepisy gdzieś dalej, więc nie mam pojęcia co wnosi Twój komentarz. Jeśli zrobiłaś sosik i był smaczny to bardzo mnie to cieszy, a jeśli nie to warto spróbować. Pozdrawiam, Sylwia Różańska

kiiri

(2008-04-09 17:49)

piekny!!!!!

Fot. Gabulka, Ciasto kiwi
Ciasto kiwi
29.6k
317
22
Gabulka
Muniek

(2008-04-09 17:40)

Ja robię taka masę ze śmietany 30 % i dodaje galaretki o różnych smakach. Np. truskawkową i dodaję do ozdoby swieże truskawki.
Pychota!

monami9

(2008-04-09 17:18)

Napiszcie proszę ile tego proszku do pieczenia. Chyba są różne pojemności, ja mam w domu jakąś taką dużą paczuszkę. Chciałabym upiec w piątek więc proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.

Marzenab

(2008-04-09 16:49)

to niewiarygodne!!!! Pierwszy raz w życiu upiekłam biszkopt. Wyszedł!!! Jest puszysty, duży i bardzo smaczny. Nutella dziękuję!!! W końcu mogę zrobić sama pyszny tort.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij