Czy można zamiast świeżych kurek zastąpić je suszonymi bo bardzo mam ochotę na to danie ale mam tylko kurki suszone? Pozdrawiam
Bardzo pyszna polecam :-)
Bardzo jestem zainteresowana tym przepisem jet ciekawy będę próbować ugotować zobaczę jak będzie smakować moim domownikom.Pozdrawiam.
A moje babeczki "wyszly" z foremek i rozlaly sie po blaszce "zapadajac" sie w srodku :( jak wystyglo ciasto bylo smacze,wiec podejrzewam,ze jakby wyszly,to byly by przepyszne.Czy ktos mi moze powiedziec co zrobilam zle????
Ta sałatka jest smaczna ale po odstawieniu ją na godzinę bardzo podejdzie wodą,a to za sprawą pomidorów.Pozdrawiam.
Robiłam dziś to ciasto i jest super rodzince smakuje!:)
Dzięki bardzo sanella :)))
Fajny przepis, bo bez jajek ( ze wzgledu na salmonelle nie uzywam surowych jajek do deseröw),ale nastepnym razem zrobie z twrogu. Serek mascarpone (smakuje prawie jak maslo) nie podchodzi mi.
monami9. Ja dalam 1,5 plaskiej lyzeczki do cherbaty.
melania0512 mmm... nie dodawałam nigdzie więcej tego przepisu do żadnej kuchni czeskiej i indyjskiej, a zalogowana jestem tylko na Wielkim Żarciu możliwe że portal sam udostępnia przepisy gdzieś dalej, więc nie mam pojęcia co wnosi Twój komentarz. Jeśli zrobiłaś sosik i był smaczny to bardzo mnie to cieszy, a jeśli nie to warto spróbować. Pozdrawiam, Sylwia Różańska
piekny!!!!!
Ja robię taka masę ze śmietany 30 % i dodaje galaretki o różnych smakach. Np. truskawkową i dodaję do ozdoby swieże truskawki.
Pychota!
Napiszcie proszę ile tego proszku do pieczenia. Chyba są różne pojemności, ja mam w domu jakąś taką dużą paczuszkę. Chciałabym upiec w piątek więc proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.
to niewiarygodne!!!! Pierwszy raz w życiu upiekłam biszkopt. Wyszedł!!! Jest puszysty, duży i bardzo smaczny. Nutella dziękuję!!! W końcu mogę zrobić sama pyszny tort.