Tak, masz racje bahus! Juz poprawiam.
Zrobiłam wczoraj na obiad- Zapiekanka bardzo smaczna!!! Zapomniałam o cebuli (co wcale nie popsuło smaku
), a całość zalałam "Pomysłem na zapiekankę serową" (z firmy WINIARY)- bardzo, bardzo dobre- SZCZERZE POLECAM!
A oto efekt:
Dzięki za przepis alman!
POZDRAWIAM
Aha a tak mi teraz sie rzucilo w oczy ze ktos wspominal o ciescie na slodko-wystarczy dodac 6 lyzek cukru(jak ktos lubi to wiecej) sol pol lyzeczki a wode zastepujemy mlekiem :) Przyszly mi inne zastosowania tego ciasta na mysl- cebularze i chalka.Ale szczerze mowiac pierwsze ciasto drozdzowe,ktore nie bylo ciezkie i zbite i "dziwne" w smaku.Tylko ta suchosc...niech mi ktos poradzi co do tego dodac zeby suche nie bylo i bedzie to moj ukochany przepis na ciasto drozdzowe!
Wlasnie zrobilam to ciasto,na pierwszy rzut byla pizza.Musze powiedziec ze bylam bardzo mile zaskoczona !
Ciasto wyroslo pieknie bylo pulchne i wogole,tylko jedno-suche troche,zapychalo.Nie wiem czy to nie wina zbyt duzej ilosci drozdzy? Dalam 15 g a moze i 17 (nie mam wagi kuchennej wiec mierze na oko).A moze za malo czego innego,np. masla?
Pychotka
Nie ma zwykłej oliwy. Oliwa jest tylko jedna...z oliwek. Myślę, że chodzi tu o olej....(jakiś tam)
No teraz to wszystko jasne - pastylek mietowych na oczy nie widzialam, ale ''After Eight'' mam nawet w domu, wiec teraz moge myslec o wykonaniu tego ciasta ;)
Komentarzy przybywa, - a przepisu brak.
Dziękuję, bardzo się cieszę że obiadek smakował , bo jednak jest nieco czasochłonne jego przygotowanie. Pozdrawiam serdecznie !!!
Sa to pastylki mietowe oblane czekolada, jak np.:
ale sa tez takie pakowane w zielonym sreberku na wage (tansze).
Tak moja droga,margaryne do gorącej masy.Nie podaje tu przecież przepisu,którego nie robiłam i wiem co pisze,więc spokojnie możesz zrobić tak krem.Pozdrawiam.
jest poprostu przepyszna:))
U mnie tez, znika w mgnieniu oka, zdziwilo mnie tylko ze na taka ilosc 5 pomidorkow cherry?? Bo roszponka na dosyc spora objetosc... wiec chyba po 5 pomidorkow na kazda porcje salaty :) to troche malo? tak sobie mysle... ;)