Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

marinik

(2008-04-09 07:43)

....i geba mi sie rozjarzyla od samgo rana kamusku :))))))))))))))

m.sosenka

(2008-04-09 07:30)

Tak, masz racje bahus! Juz poprawiam.

Mloda

(2008-04-09 05:56)

Zrobiłam wczoraj na obiad- Zapiekanka bardzo smaczna!!! Zapomniałam o cebuli (co wcale nie popsuło smaku), a całość zalałam "Pomysłem na zapiekankę serową" (z firmy WINIARY)- bardzo, bardzo dobre- SZCZERZE POLECAM!
A oto efekt:     
Dzięki za przepis alman!
POZDRAWIAM

Anulka_87

(2008-04-09 03:59)

Aha a tak mi teraz sie rzucilo w oczy ze ktos wspominal o ciescie na slodko-wystarczy dodac 6 lyzek cukru(jak ktos lubi to wiecej) sol pol lyzeczki a wode zastepujemy mlekiem :) Przyszly mi inne zastosowania tego ciasta na mysl- cebularze i chalka.Ale szczerze mowiac pierwsze ciasto drozdzowe,ktore nie bylo ciezkie i zbite i "dziwne" w smaku.Tylko ta suchosc...niech mi ktos poradzi co do tego dodac zeby suche nie bylo i bedzie to moj ukochany przepis na ciasto drozdzowe!

Anulka_87

(2008-04-09 03:46)

Wlasnie zrobilam to ciasto,na pierwszy rzut byla pizza.Musze powiedziec ze bylam bardzo mile zaskoczona ! Ciasto wyroslo pieknie bylo pulchne i wogole,tylko jedno-suche troche,zapychalo.Nie wiem czy to nie wina zbyt duzej ilosci drozdzy? Dalam 15 g a moze i 17 (nie mam wagi kuchennej wiec mierze na oko).A moze za malo czego innego,np. masla?

analenka

(2008-04-09 00:46)

Pychotka

bahus

(2008-04-09 00:13)

Nie ma zwykłej oliwy. Oliwa jest tylko jedna...z oliwek. Myślę, że chodzi tu o olej....(jakiś tam)

acrobaleno

(2008-04-08 23:58)

dolewamy tyle soku pomaranczowego,by zalala nam garsc rodzykek,wszystko zalezy od garsci ;)

nadia

(2008-04-08 23:43)

No teraz to wszystko jasne - pastylek mietowych na oczy nie widzialam, ale ''After Eight'' mam nawet w domu, wiec teraz moge myslec o wykonaniu tego ciasta ;)

Przepis
cebulanki
4.4k
0
12
bea7
mariateresa

(2008-04-08 22:58)

Komentarzy przybywa,  -  a przepisu brak.   

mariateresa

(2008-04-08 22:56)

Dziękuję,  bardzo się cieszę że obiadek smakował ,  bo jednak jest  nieco  czasochłonne  jego przygotowanie.  Pozdrawiam serdecznie !!!

Gabulka

(2008-04-08 22:35)

Sa to pastylki mietowe oblane czekolada, jak np.:
   
ale sa tez takie pakowane w zielonym sreberku na wage (tansze).

Dorotas

(2008-04-08 22:28)

Tak moja droga,margaryne do gorącej masy.Nie podaje tu przecież przepisu,którego nie robiłam i wiem co pisze,więc spokojnie możesz zrobić tak krem.Pozdrawiam.

MONIKA.P

(2008-04-08 22:26)

jest poprostu przepyszna:))

Glumanda

(2008-04-08 22:25)

U mnie tez, znika w mgnieniu oka, zdziwilo mnie tylko ze na taka ilosc 5 pomidorkow cherry?? Bo roszponka na dosyc spora objetosc... wiec chyba po 5 pomidorkow na kazda porcje salaty :) to troche malo? tak sobie mysle... ;)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij