apetycznie to wyglada:) sprobuje:)
Jak długo i w jakiej temperaturze pieczemy?
Daniela prosze o szybka odpowiedz ,bo chce to jutro ugotowac
a czy mozna to piec bez pergaminu
Ten placek jest dobry dopiero po 2-3 dniach sprawdziłam.Pozdrawiam.
Cieszę się, że przepis Wam się podoba - faktycznie jest wiele wersji tych placuszków - a każda pewnie równie smaczna :) Jak wypróbujecie to dajcie znać, czy smakowało. Pozdrawiam serdecznie
słyszałam o tym przepisie , podobno pychota, a piersi można zastapic pieczarkami, na pewno spróbuje :)
Mój przepis jest podobny tylko zawiera więcej składników i naprawdę są smaczne.Pozdrawiam.
Bardzo ciekawe! jak uzywac tych cytryn, wyciskac z nich sok?
Wyglada bardzo apetycznie
Pysiu - jeśli lubisz boczek i kapuchę - to nie będzie to ani strata czasu - ani pieniędzy. Puree też pycha ! Pozdrawiam !!!