Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

basiulka

(2008-04-08 16:52)

apetycznie to wyglada:) sprobuje:)

alicja37

(2008-04-08 16:33)

Jak długo i w jakiej temperaturze pieczemy?

Kicia150

(2008-04-08 16:20)

 Droga osulko na zdjęciu obok tej śliwy wypatrzyłam jeszcze jedno ,które wygląda bardzo apetycznie . Zdradź j proszę jego nazwę ewentualnie przepis.Pozdrawiam !

Kacia

(2008-04-08 16:19)

Daniela prosze o szybka odpowiedz ,bo chce to jutro ugotowac   

Kacia

(2008-04-08 16:14)

a czy mozna to piec bez pergaminu

domicella

(2008-04-08 15:43)

Ten placek jest dobry dopiero po 2-3 dniach sprawdziłam.Pozdrawiam.

Patrycja0

(2008-04-08 15:42)

Cieszę się, że przepis Wam się podoba - faktycznie jest wiele wersji tych placuszków - a każda pewnie równie smaczna :) Jak wypróbujecie to dajcie znać, czy smakowało. Pozdrawiam serdecznie

makusia

(2008-04-08 15:39)

słyszałam o tym przepisie , podobno pychota, a piersi można zastapic pieczarkami, na pewno spróbuje :)

domicella

(2008-04-08 15:37)

Mój przepis jest podobny tylko zawiera więcej składników i naprawdę są smaczne.Pozdrawiam.

Maddalena

(2008-04-08 15:30)

Bardzo ciekawe! jak uzywac tych cytryn, wyciskac z nich sok?

Kasia Król

(2008-04-08 15:26)

Wyglada bardzo apetycznie

horonata

(2008-04-08 15:18)

Cieszę się, że wszystkim którzy spróbowali smakuje:) Ada5 naczynie odkryte. Sos jest dosyć rzadki, bo chodzi o to, żeby odparował a także żeby makaron się w nim ugotował:) Ja często robię na zwykłej blaszce od placka, jak potrzebuję większą ilość. Pozdrawiam i życzę smacznego.

basiaaa

(2008-04-08 15:16)

Dzisiaj te ciasteczka robiłam , a na opakowaniu pisze 180 g . Życzę smacznego .

Fot. Mucha, Baletki
Baletki
46.5k
631
56
Mucha
bo66

(2008-04-08 15:01)

Mucha czy mozna je piec w foremie mata? Wysmarowac foremke posypac makiem ,a nastepnie wlac potrochu ciasta.Co ty o tym myslisz.Pozdrawiam

mariateresa

(2008-04-08 14:57)

Pysiu -  jeśli lubisz boczek i kapuchę -  to nie będzie to ani strata czasu -  ani pieniędzy.   Puree też pycha !   Pozdrawiam !!!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij