Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Iloria_S

(2008-04-07 23:33)

Hmm przeczytałam i po przemyśleniu tego wszystkiego to aż strach się bać.. U mnie woda jest może i smaczna ale pływa w niej pełno czarnych drobinek. Myślałam o filtrze ale jakoś tak zawsze kasy brakuje. Z artykułu wynika, że woda, którą moja teściowa kupuje na zgrzewki tylko powierzchownie różni się od zwykłej kranówki.

donia84

(2008-04-07 22:43)

Na jakiej zasadzie ta masa ma się trzymać, skoro daje się płynną śmietanę? Nie należy jej przypadkiem ubić? Bo wydaje mi się że ona spłynie z ciasta

Janek

(2008-04-07 22:35)

spandau ale nie będziesz chyba interpretować cienia jako psa?!
Pychola zasyłam

Fot. Wkn, Zupa ogórkowa
Zupa ogórkowa
946k
819
81
Wkn
justi28

(2008-04-07 22:29)

zupa gęsta i pożywna, bardzo smaczna-zamienię moją dotychczasową ogórkową na tą; dodałam również roztrzepane jajeczko, tylko ogórki muszą być dobre, bo te moje były trochę ''żygowate'',ale i tak zupka była pyszna

Fot. Wkn, Pancakes wg Wkn
Pancakes wg Wkn
99.9k
1.3k
158
Wkn
justi28

(2008-04-07 22:23)

skusiłam się ilością pozytywnych komentarzy i... nie zawiodłam się, zwłaszcza mężowi smakowały; najlepsze z syropem klonowym i sosem podanym na 2str komentarzy przez kristę; jutro też je robię na obiadek, mniam.

justi28

(2008-04-07 22:18)

zupka pycha! teściowa była zachwycona, a teściu nie połapał się,że to krupnik, bo do tej pory  mu nie smakował:-) świetnie wygląda i bosko smakuje; polecam!!

betti26

(2008-04-07 22:16)

Bbbbbbbbbardzo smaczna. Gorąco polecam

mirynka

(2008-04-07 22:16)

ale ten torcik smakowicie wtglada, napewno wyprobuje.

justi28

(2008-04-07 22:12)

robiłam kasztanki, ale z innym kremem; przepis na ciasto super kruchutkie (bo z innego przepisu wyszły twarde jak kamień), już zawsze będę z niego korzystać
Dzięki

spandau

(2008-04-07 22:05)

Dziekuje za mile wspomnienia.

spandau

(2008-04-07 21:56)

Podobnie jak Iloria_S jestem z Wami od niedawna.I podobnie jak ona czytam Twoje wiersze.Sa one bardzo dobre , masz talent i koniecznie pisz dalej .Piszesz wiersze do myslenia . Takie sa najlepsze.
Jak przeczytalam komentarze do tego wiersza , to musialam sie smiac , bo przypomnialam sobie dawne , dobre czasy w ogolniaku , kiedy pani od polskiego nas pytala : ,, CO mial poeta na mysli ?" Jakie wtedy odpowiedzi padaly ... .

Szukanie odpowiedzi na to pytanie  bylo sensem przerabiania wierszy, a ze czasem to dlugo trwalo , to mysle, byl tylko powod do dumy dla poety , ze udalo mu sie nas nabrac .Nie smuc sie ,tylko ciesz  i pisz dalej . My bedziemy interpretowac .

polaa

(2008-04-07 21:55)

Brzmi apetycznie:]napewno sie skusze

Balbina71

(2008-04-07 21:52)

Kalamata to sa te ciemne oliwki, u nas mozne je dostac w sloiku lub w puszce. Nie musza byc cale, ja osobiscie lubie te pokrojone.

mariateresa

(2008-04-07 21:45)

Balbinko -  nowe i inne przepisy na ziemniaczki  zawsze  mile widziane.    Rozumiem,  że ziemniaki  surowe ?   I nic mi nie mówi nazwa  " oliwki kalamata "  -  określ je jakoś bliżej ...... i te oliwki w całości ?  Pozdrawiam !!!

Iloria_S

(2008-04-07 21:34)

A do mnie powróciły wspomnienia... Choć nie wszystkie chwile były  miłe to czasem aż chciałoby się na pare dni wrócić do tamtych czasów..

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij