Hmm przeczytałam i po przemyśleniu tego wszystkiego to aż strach się bać.. U mnie woda jest może i smaczna ale pływa w niej pełno czarnych drobinek.
Myślałam o filtrze ale jakoś tak zawsze kasy brakuje. Z artykułu wynika, że woda, którą moja teściowa kupuje na zgrzewki tylko powierzchownie różni się od zwykłej kranówki.
Na jakiej zasadzie ta masa ma się trzymać, skoro daje się płynną śmietanę? Nie należy jej przypadkiem ubić? Bo wydaje mi się że ona spłynie z ciasta
spandau ale nie będziesz chyba interpretować cienia jako psa?!
Pychola zasyłam
Bbbbbbbbbardzo smaczna. Gorąco polecam
ale ten torcik smakowicie wtglada, napewno wyprobuje.
Brzmi apetycznie:]napewno sie skusze
Kalamata to sa te ciemne oliwki, u nas mozne je dostac w sloiku lub w puszce. Nie musza byc cale, ja osobiscie lubie te pokrojone.
Balbinko - nowe i inne przepisy na ziemniaczki zawsze mile widziane. Rozumiem, że ziemniaki surowe ? I nic mi nie mówi nazwa " oliwki kalamata " - określ je jakoś bliżej ...... i te oliwki w całości ? Pozdrawiam !!!
A do mnie powróciły wspomnienia... Choć nie wszystkie chwile były miłe to czasem aż chciałoby się na pare dni wrócić do tamtych czasów..