Witaj Dorotko ja biorę pół szklanki letniej wody i tylko mieszam jedną łyżeczkę cukru pudru i (jeśli ma być różowa) 2 pełne łyżeczki soli peklującej. Pozdrawim. Tomasz
Przepraszam !ale myslę że tu nie chodzi o spacer z psem! ale o spacer z własnym cieniem,ja przynajmiej tak zrozumiałam ten wiersz.
bahusie, Twoja interpretacja wiersza Janka to jakas wolna
amerykanka. Czytalam, szczegolnie po Twoim wpisie ten
wiersz na wszystkie mozliwe sposoby i zastanawialam sie
skad przyszla Ci do glowy ta psia konkluzja.
Przeciez Janek pisze o swoim wlasnym, nieodlacznym cieniu.
A te rozrzarzone oczy wpatrujace sie w czlowieka i jego cien,
to nie zazdrosne spojrzenia innych, tylko blaski mijanych latarni.
Usprawiedliwic Cie moze chyba tylko wielka chec posiadania psa.
Bo w wierszu nie dopatrzylam sie ani pol aluzji à propos spacerow
z psem.
Wtracilam swoje trzy grosze, bo widze, ze watek idzie sobie w jakims
kynologicznym kierunku. A moze niech sie wypowie sam autor?
Tak dlugo gotowane jajka traca calkowicie swoje wartosci odzywcze.
Ciekawy,bardzo ciekawy BOCZEK ,trzeba wypróbowac.Pozdrawiam!!
Sałatka PRZEPYSZNA a co więcej banalna w przygotowaniu!! Super naprawdę polecam!!
Lasagna pychota!! Właśnie się nią zajadam!! Naprawdę polecam- szybko i łatwo się robi..do tego NIEBO W GĘBIE!!:))
..porzednia odpowiedź na pytanie Twoje Bahusie znikła(???!!!). Pisalem w niej, że ok. tygodnia zużywalem i nie potrafiłem podac terminu trawałości.
Teraz uzywalem ok 18 dni...i caly czas byla super, ba, pod koniec była najlepsza.
Mozna oczywiście zrobić mniejszą ilość do szybkiego spożycia.
Fajny przepis,ląduje w ulubionych..............napewno zrobie!!!
Piekłam babke wiele razy i zawsze wychodzi pyszna. Jest niezawodna i godna polecenia :-))
............bo mój Ślubny lubi nowości i " wariacje na temat " w kuchni, ale pod jednym warunkiem - pierw konkretnie i po polsku się najeść. Pozdrawiam !!!
Twoje przepisy są świetne, jest to zawsze coś nowego, oryginalnego i z piękną, czytelną prezentacją
. Gratuluję talentu.