Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

tex55

(2008-04-07 20:24)

Witaj Dorotko ja biorę pół szklanki letniej wody i tylko mieszam  jedną łyżeczkę cukru pudru i (jeśli ma być różowa) 2 pełne łyżeczki soli peklującej. Pozdrawim. Tomasz

niebieska-różyczka

(2008-04-07 20:14)

Przepraszam !ale myslę że  tu nie chodzi o spacer z psem! ale o spacer z własnym cieniem,ja przynajmiej tak zrozumiałam ten wiersz.

ilka76

(2008-04-07 19:58)

Drożdżówki pierwsza klasa. U mnie z dżemem i jabłkiem.

Polecam!

kokliko

(2008-04-07 19:53)

bahusie, Twoja interpretacja wiersza Janka to jakas wolna
amerykanka. Czytalam, szczegolnie po Twoim wpisie ten
wiersz na wszystkie mozliwe sposoby i zastanawialam sie
skad przyszla Ci do glowy ta psia konkluzja.
Przeciez Janek pisze o swoim wlasnym, nieodlacznym cieniu.
A te rozrzarzone oczy wpatrujace sie w czlowieka i jego cien,
to nie zazdrosne spojrzenia innych, tylko blaski  mijanych latarni.
Usprawiedliwic Cie moze chyba tylko wielka chec posiadania psa.
Bo w wierszu nie dopatrzylam sie ani pol aluzji à propos spacerow
z psem.
Wtracilam swoje trzy grosze, bo widze, ze watek idzie sobie w jakims
kynologicznym kierunku. A moze niech sie wypowie sam autor?

Balbina71

(2008-04-07 19:39)

Tak dlugo gotowane jajka traca calkowicie swoje wartosci odzywcze.

zosia

(2008-04-07 19:38)

Ciekawy,bardzo ciekawy BOCZEK ,trzeba wypróbowac.Pozdrawiam!!

Gusia1412

(2008-04-07 19:26)

Sałatka PRZEPYSZNA a co więcej banalna w przygotowaniu!! Super naprawdę polecam!!

Gusia1412

(2008-04-07 19:22)

Lasagna pychota!! Właśnie się nią zajadam!! Naprawdę polecam- szybko i łatwo się robi..do tego NIEBO W GĘBIE!!:))

Janek

(2008-04-07 19:20)

..porzednia odpowiedź na pytanie Twoje Bahusie znikła(???!!!). Pisalem w niej, że ok. tygodnia zużywalem i nie potrafiłem podac terminu trawałości.
Teraz uzywalem ok 18 dni...i caly czas byla super, ba, pod koniec była najlepsza.
Mozna oczywiście zrobić mniejszą ilość do szybkiego spożycia.

alicja37

(2008-04-07 19:10)

Fajny przepis,ląduje w ulubionych..............napewno zrobie!!!

niutka

(2008-04-07 18:47)

Piekłam  babke wiele razy i zawsze wychodzi pyszna. Jest niezawodna i godna polecenia :-))

Janek

(2008-04-07 18:35)

bahus w dniu 2008-04-06 napisał(a):
Też bardzo chciałbym mieć psa....Niestety na spacery chodzę sam :(


.....czy naprawdę SAM...

mariateresa

(2008-04-07 18:34)

............bo mój  Ślubny  lubi nowości  i    " wariacje  na temat "  w kuchni,  ale pod jednym warunkiem   -   pierw  konkretnie  i po polsku się najeść.   Pozdrawiam !!!

Janek

(2008-04-07 18:25)

no nie Bahus, powaliłeś mnie swoim "dowcipem".

Może jednak przeczytaj, a nie ...

Minimaxiorka

(2008-04-07 18:16)

Twoje przepisy są świetne, jest to zawsze coś nowego, oryginalnego i z piękną,  czytelną prezentacją . Gratuluję talentu.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij