Tapować można nawet uciętym kawałkiem gąbki-myjki kuchennej - przetestowałam na dzwonkach z doniczek - sprawdza się doskonale :)
Zapomniałam spytać w poprzednim komentarzu, gdzie kupujesz lakier szklący?
Oj, taki decoupage na styropianie to świetny pomysł na rękodzieło wraz z dziećmi - szklane dmuchane bombki mogłyby potłuc, a styropian to bezpieczny materiał dla niszczycielskich małych łapek :) Właściwie można by zrezygnować z cracle'a, z którym maluchy sobie nie poradzą, a efekt naklejania samych serwetek na kulę też będzie fajny :)
Dzięki wielkie za artykuł!
Jaki jest orientacyjny czas pieczenia takiej porcji?
Pec ! Ja rewelacji nie obiecywalam , tylko dobry smak i chyba z obietnicy wywiazalam sie ..
. Poza tym wszystko to kwestia naszego uksztaltowanego smaku .... prawda ? ( przepraszam czytajacych , brak polskich znakow )
Czy w przepisie nie ma bledu?? 2 KOSTKI SMALCU?? Na sama mysl mi sie cofa
Sorki
Wygląda zachęcająco. Proszę powiedz mi czy piekłaś je z termoobiegiem???
Cieszę się, że się podobają :)
emtebe, niestety nie pamiętam. Nie zrobiłam babeczek z całej porcji bo nie miałam czasu, na pewno zrobiłam 10 bo tyle miałam foremek, ale sporo ciasta mi zostało.
Cudne
Proszę o informację jaka ilość babeczek wychodzi z podanych proporcji
Wyszły całkiem smaczne, tylko troszkę jak dla mnie za suche i jak były gorące to dosyć ciężko odrywaly sie od folii. W trakcie przygotowywania zorientowałam się, że nie mam dymki i szkoda, bo pewnie podkresliła by smak kotletów. Ogólnie ok, mężowi smakowało:)
Bardzo pieknie wygląda i pewnie tak samo smakuje. Piekę zazwyczaj z ciastem drożdżowym, ale coś mi się wydaje, że w tym roku chyba spróbuję zrobić wg twojego przepisu. Dzięki i pozdrawiam.
Nie, nie dodaje się żółtek:)
czy blaszke wykładasz papierem do pieczenia?