Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Wkn

(2012-12-03 15:51)

Tapować można nawet uciętym kawałkiem gąbki-myjki kuchennej - przetestowałam na dzwonkach z doniczek - sprawdza się doskonale :)

Zapomniałam spytać w poprzednim komentarzu, gdzie kupujesz lakier szklący?

Wkn

(2012-12-03 15:49)

Oj, taki decoupage na styropianie to świetny pomysł na rękodzieło wraz z dziećmi - szklane dmuchane bombki mogłyby potłuc, a styropian to bezpieczny materiał dla niszczycielskich małych łapek :) Właściwie można by zrezygnować z cracle'a, z którym maluchy sobie nie poradzą, a efekt naklejania samych serwetek na kulę też będzie fajny :)

Dzięki wielkie za artykuł!

emtebe

(2012-12-03 15:10)

Jaki jest orientacyjny czas pieczenia takiej porcji?

megi65

(2012-12-03 15:01)

Pec ! Ja rewelacji nie obiecywalam  , tylko dobry smak i chyba z obietnicy wywiazalam sie ... Poza tym wszystko to kwestia naszego uksztaltowanego smaku .... prawda ? ( przepraszam czytajacych , brak polskich znakow )

Joanna73

(2012-12-03 14:51)

Czy w przepisie nie ma bledu?? 2 KOSTKI SMALCU??  Na sama mysl mi sie cofa   Sorki

agar3166

(2012-12-03 14:42)

Wygląda zachęcająco. Proszę powiedz mi czy piekłaś je z termoobiegiem??? 

agar3166

(2012-12-03 14:39)

Cieszę się, że się podobają :)

APM

(2012-12-03 14:14)

emtebe, niestety nie pamiętam. Nie zrobiłam babeczek z całej porcji bo nie miałam czasu, na pewno zrobiłam 10 bo tyle miałam foremek, ale sporo ciasta mi zostało.

anikap

(2012-12-03 14:13)

Przecudowne babeczki!

emtebe

(2012-12-03 14:06)

Proszę o informację jaka ilość babeczek wychodzi z podanych proporcji

Mloda

(2012-12-03 13:45)

Wyszły całkiem smaczne, tylko troszkę jak dla mnie za suche i jak były gorące to dosyć ciężko odrywaly sie od folii. W trakcie przygotowywania zorientowałam się, że nie mam dymki i szkoda, bo pewnie podkresliła by smak kotletów. Ogólnie ok, mężowi smakowało:)

bogdzia

(2012-12-03 13:18)

Bardzo pieknie wygląda i pewnie tak samo smakuje. Piekę zazwyczaj z ciastem drożdżowym, ale coś mi się wydaje, że w tym roku chyba spróbuję zrobić wg twojego przepisu. Dzięki i pozdrawiam.

Mama - Różyczki

(2012-12-03 12:14)

Nie, nie dodaje się żółtek:)

Fot. ilka76, Bananowiec
Bananowiec
47.6k
732
68
ilka76
nmonika26

(2012-12-03 12:07)

czy blaszke wykładasz papierem do pieczenia?

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij