Bardzo smaczna zupka. Zrobiłam z pozostałego rosołu, zostawiałam marchewkę, a dodałam ziemniaczka. Rozdrobniłam kurczaka i też dodałam do zupy.
Zupa z dzieciństwa ![]()
Pasztet dobry. Zachwycona tyloma komentarzami zrobiłam i naprawę dobry, ale nie znowu az tak znakomity jak piszecie. Trochę przesadziliscie tymi komentarzami
Oczywiście, że bbetty ma rację. Broni przepisu takiego, jakim jest, bo to jej przepis. Do swoich przepisów możecie sobie dodawać nawet wodę święconą, a ten jset właśnie taki i basta. Swoją drogą kapusta pyyycha. Wg. tego przepisu robięę już od kilku lat. Polecam, smacznego!
Trudno o prostsze i smaczniejsze danie! Zupa, że palce lizać!!!
Fajnie,ze smakuje. Dla mnie tez jest rewelacja ten kurczak. Juz dodalem sól do skladnikow:)
Fajnie,ze smakuje. Dla mnie tez jest rewelacja ten kurczak. Juz dodalem sól do skladnikow:)
To jest PYSZNE
...! Zawsze robiłam kotlety z dodatkiem mąki pszennej ...dziś pierwszy raz w tej wersji .....i jest to całkiem inna odmiana !!!....gorąco polecam ....:):)...
Ja również dziękuję za podpowiedź!
Dzięki za przepis! :)
Muszę się przyznać, że naleśniki nigdy mi nie wychodziły a te wyszły super!
Udały się i są przepyszne!
Swietny przepis, dobre bylo :)
To pewnie kwestia serka - jego konsystencji oraz składników, jakie zawiera.
No mi nie wyszły, nie wiem czemu, bo juz kiedys robilam i byly pyszne :((
Pyszne !!!