A jednak margaryny zbyt dużo. Pierwszego dnia nie czuło się tak margaryny jak następnego dnia, w przyszłości zmniejszę ją o połowę.
Dzisiaj znów korzystałam z przepisu naszej Halinki, no, nie mogę sie nacieszyć tym wspaniałym przepisem na ciasto pierogowe. Dobrze Megusiu, że zamieściłaś ten przepis
1 łyzka proszku na 4 jaka???Chyba 1 łyżeczka.
robiłem te pierogi identycznie jak w przepisie juz chyba z 15 razy i jutro znów je robie.
Są przepyszne.
Zawsze wracam do tego przepisu jeśli chodzi o pierogi.
Gratulacje autorowi przepisu
Ojej ohyda, zrobiłam, strasznie suche, zapychające, żadnych smaków, puste jedzenie na dodatek ten tłuszcz ... pół kostki smalcu ( na szczęście tyle dałam) ...Dobrze, że zobiłam tylko z połowy składników bez urazy, ale nie polecam chyba ,że ktoś lubi się zapchać tłustym i suchym ciastem.
Robiłam ten gulasz już kilka razy. Dziś dodałam jeszcze pieczarki, paprykę świeżą i konserwowa, kilka ogórków kiszonych i na końcu śmietanę. Bardzo dobry, polecam :)
Robię podobne, z tym, że daję pieczarki sutowe. Są bardzo smaczne i fajnie wilgotne,
Jakiś czas temu zrobiłam ją pierwszy raz. Wyszła przepyszna. Jutro robię z podwójnej porcji :)
Naprawdę świetny przepis :) Naleśniki idealne! :D
jakiej wielkości blaszkę miałaś?
nalewka pyszna, nie jest gęsta, ma piękny żółciutki kolor, robiłam ją według przepisu NALEWKA FARMACEUTÓW
Zuki niestety nie pomogę, gdyż nie używam frytkownicy i nie mam pojęcia jakby to wyglądało :)
Nie polecam. Grzyby powodują, że kapusty nie można porządnie ubić przez co jest twarda, a kapusta już po ukiszeniu jest obślizgła, nawet po ugotowaniu. Właśnie ją wyrzucam i na szczęście udało mi się jeszcze kupić kapustę szatkowaną i zaraz idę kisić najzwyklejszą. Sama w smaku nie była zła, ale to chyba jabłka nadały jej ten fajny smaczek.