Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

basia19

(2012-11-23 18:57)

A jednak margaryny zbyt dużo. Pierwszego dnia nie czuło się tak margaryny jak następnego dnia, w przyszłości zmniejszę ją o połowę. 

bogdzia

(2012-11-23 18:54)

Dzisiaj znów korzystałam z przepisu naszej Halinki, no, nie mogę sie nacieszyć tym wspaniałym przepisem na ciasto pierogowe. Dobrze Megusiu, że zamieściłaś ten przepis

WeronikaCh

(2012-11-23 18:34)

1 łyzka proszku na 4 jaka???Chyba 1 łyżeczka.

Fot. nadia, Piernik tani
Piernik tani
54.7k
397
31
nadia
claudi888

(2012-11-23 18:12)

piernik rewelacja!!:)

 

ANUTSCHKA

(2012-11-23 18:08)

kierass2

(2012-11-23 17:31)

robiłem te pierogi identycznie jak w przepisie juz chyba z 15 razy i jutro znów je robie.

Są przepyszne.

Zawsze wracam do tego przepisu jeśli chodzi o pierogi.

Gratulacje autorowi przepisu

eveede

(2012-11-23 16:59)

Ojej ohyda, zrobiłam, strasznie suche, zapychające, żadnych smaków, puste jedzenie na dodatek ten tłuszcz ... pół kostki smalcu ( na szczęście tyle dałam) ...Dobrze, że zobiłam tylko z połowy składników bez urazy, ale nie polecam chyba ,że ktoś lubi się zapchać tłustym i suchym ciastem.

kasia.m

(2012-11-23 16:32)

Robiłam ten gulasz już kilka razy. Dziś dodałam jeszcze pieczarki, paprykę świeżą i konserwowa, kilka ogórków kiszonych i na końcu śmietanę. Bardzo dobry, polecam :)

Zuzanna248

(2012-11-23 15:57)

Robię podobne, z tym, że daję pieczarki sutowe. Są bardzo smaczne i fajnie wilgotne,

maga83

(2012-11-23 15:57)

Jakiś czas temu zrobiłam ją pierwszy raz. Wyszła przepyszna. Jutro robię z podwójnej porcji :)

Snowwhite

(2012-11-23 15:52)

Naprawdę świetny przepis :) Naleśniki idealne! :D

annwis1

(2012-11-23 15:49)

jakiej wielkości blaszkę miałaś?

amila22

(2012-11-23 15:37)

nalewka pyszna, nie jest gęsta, ma piękny żółciutki kolor, robiłam ją według przepisu NALEWKA FARMACEUTÓW

Fot. niki83, Gniazdka
Gniazdka
11.1k
191
12
niki83
niki83

(2012-11-23 15:11)

Zuki niestety nie pomogę, gdyż nie używam frytkownicy i nie mam pojęcia jakby to wyglądało :)

Miraska

(2012-11-23 15:10)

Nie polecam. Grzyby powodują, że kapusty nie można porządnie ubić przez co jest twarda, a kapusta już po ukiszeniu jest obślizgła, nawet po ugotowaniu. Właśnie ją wyrzucam i na szczęście udało mi się jeszcze kupić kapustę szatkowaną i zaraz idę kisić najzwyklejszą. Sama w smaku nie była zła, ale to chyba jabłka nadały jej ten fajny smaczek.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij