Iga, podałaś ilość mąki ale nie podałaś ile ziemniaków. Nie każdemu zostaje tyle samo ziemniaków, a to ma ogromne znaczenie. Jeśli ktoś chciałby skorzystać z Twojego przepisu to może po prostu zmarnować sporo składników, bo ilość mąki ziemniaczanej, jaką podałaś, jest spora i również wymaga sporo ziemniaków.
REWELACJA!!! Miło mi być pierwszą osobą wygłaszającą peany nt. tego przepisu. Ciasto w smaku przepyszne, kruche, delikatne. Bałam się okrutnie, gdyż nie miałam zbyt wiele do czynienia z mąką kukurydzianą. Niepotrzebnie. Wprawdzie nieźle się nagimnastykowałam przy zagniataniu (dałam 250g tłuszczu)... i nie piekłam z musem jabłkowym, a z pokrojonymi w paski jabłkami - czas pieczenia wyniósł ca. 25 minut. Cieszę się niezmiernie, że znalazłam jeden przepis więcej na bezglutenowe wypieki. Dziękuję i polecam.
genialne to mało powiedziane - POLECAM
jak dla mnie rewelacja :-) bigos skonsumowany w tempie mega ekspresowym. Żona która nie przepada generalnie za bigosem - zjadała niewiadomo kiedy. A dzieciaki (niejadki) po zjedzeniu powiedzieli, że pozwalaja mi zostawić fartuch masterchefa
(obecnie są na etapie tego programu)
też uwielbiam pampuchy. Nadziewanych nie robiłam jeszcze muszę spróbować. Te z jabłkami sie do mnie uśmiechają :). Pozdrowionka
gorąco polecam ten przepis. już podczas przygotowywania przepięknie pachnie a to za sprawa połączenia jabłek, cynamonu, orzechów, rodzynek i olejku pomarańczowego. własnie włożyłam do pieca. już się nie moge doczekać aż spróbuję!!!
Ciasto ekstra! Zrobiłam z masą ajerkoniakową super polecam.Pycha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hej
Właśnie zrobiłem te muffinki i czekam aż się skończą piec. Mam jednak pytanko jaka powinna być prawidłowa konsystencja po wyrobieniu ciasta?
Pozdrawiam
Sałatka szybka i smaczna. Za drugim podejściem przelałam pokrojonego pora wrzatkiem i odsączyłam - sałatka łagodniejsza ale lżejsza do strawienia. Pozdrawiam i polecam;)
tarta pyszna, ale piana niestety nie wyszła - wydaje mi się, że do piany należy wsypać więcej cukru pudru - tak mówiła mi mama :) może też nie wyszła bo dodawałam cukru pudru, zamiast zwykłego cukru, sama nie wiem
gabigolg-Mam nadzieję że ci wyjdą i będą smakować .Daj znać jakie ci wyszły .
dziś u mnie będą na obiadek:)
Właśnie piję sobie herbatkę z pigwą
Przepyszna,ten aromat... Warto sobie zrobić taki soczek do herbatki,wspaniały smak,mnóstwo wit.C,dzięki za przepisik :)
Wydaje mi się, że nie są jeszcze takie najgorsze ;) no może faktycznie mogłam się bardziej postarać by były okrąglejsze ;) Pozdrawiam.
Jakieś nieforemne te kluski, nie podobne do śląskich:(, ja do wody dodaję łyżeczkę mąki kartoflanej wymieszanej w 1/3 szkl mąki, i wtedy wrzucam kluski