Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

sunny

(2012-11-18 14:47)

Iga, podałaś ilość mąki ale nie podałaś ile ziemniaków. Nie każdemu zostaje tyle samo ziemniaków, a to ma ogromne znaczenie. Jeśli ktoś chciałby skorzystać z Twojego przepisu to może po prostu zmarnować sporo składników, bo ilość mąki ziemniaczanej, jaką podałaś, jest spora i również wymaga sporo ziemniaków.

słodki buraczek

(2012-11-18 14:43)

REWELACJA!!! Miło mi być pierwszą osobą wygłaszającą peany nt. tego przepisu. Ciasto w smaku przepyszne, kruche, delikatne. Bałam się okrutnie, gdyż nie miałam zbyt wiele do czynienia z mąką kukurydzianą. Niepotrzebnie. Wprawdzie nieźle się nagimnastykowałam przy zagniataniu (dałam 250g tłuszczu)... i nie piekłam z musem jabłkowym, a z pokrojonymi w paski jabłkami - czas pieczenia wyniósł ca. 25 minut. Cieszę się niezmiernie, że znalazłam jeden przepis więcej na bezglutenowe wypieki. Dziękuję i polecam.

lapa30

(2012-11-18 14:24)

genialne to mało powiedziane - POLECAM

lapa30

(2012-11-18 14:22)

jak dla mnie rewelacja :-) bigos skonsumowany w tempie mega ekspresowym. Żona która nie przepada generalnie za bigosem - zjadała niewiadomo kiedy. A dzieciaki (niejadki) po zjedzeniu powiedzieli, że pozwalaja mi zostawić fartuch masterchefa   (obecnie są na etapie tego programu)

Fot. mika67, Pampuchy
Pampuchy
8.6k
95
1
mika67
shiraja

(2012-11-18 14:02)

też uwielbiam pampuchy. Nadziewanych nie robiłam jeszcze muszę spróbować. Te z jabłkami sie do mnie uśmiechają :). Pozdrowionka

izuhna1

(2012-11-18 13:55)

gorąco polecam ten przepis. już podczas przygotowywania przepięknie pachnie a to za sprawa połączenia jabłek, cynamonu, orzechów, rodzynek i olejku pomarańczowego. własnie włożyłam do pieca. już się nie moge doczekać aż spróbuję!!!

Danka531

(2012-11-18 13:47)

Ciasto ekstra! Zrobiłam z masą ajerkoniakową super polecam.Pycha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

roberto1

(2012-11-18 13:02)

Hej

Właśnie zrobiłem te muffinki i czekam aż się skończą piec. Mam jednak pytanko jaka powinna być prawidłowa konsystencja po wyrobieniu ciasta?

Pozdrawiam

Olek

(2012-11-18 12:54)

Sałatka szybka i smaczna. Za drugim podejściem  przelałam pokrojonego pora wrzatkiem i odsączyłam - sałatka łagodniejsza ale lżejsza do strawienia. Pozdrawiam i polecam;)

prazynka84

(2012-11-18 12:51)

tarta pyszna, ale piana niestety nie wyszła - wydaje mi się, że do piany należy wsypać więcej cukru pudru - tak mówiła mi mama :) może też nie wyszła bo dodawałam cukru pudru, zamiast zwykłego cukru, sama nie wiem

magdalena73

(2012-11-18 11:26)

 gabigolg-Mam nadzieję że ci wyjdą i będą smakować .Daj znać jakie ci wyszły .

gabigold

(2012-11-18 10:57)

dziś u mnie będą na obiadek:)

stokrocia

(2012-11-18 10:30)

Właśnie piję sobie herbatkę z pigwą Przepyszna,ten aromat... Warto sobie zrobić taki soczek do herbatki,wspaniały smak,mnóstwo wit.C,dzięki za przepisik :)

IgaZet

(2012-11-18 09:45)

Wydaje mi się, że nie są jeszcze takie najgorsze ;) no może faktycznie mogłam się bardziej postarać by były okrąglejsze ;) Pozdrawiam.

gabigold

(2012-11-18 09:28)

Jakieś nieforemne te kluski, nie podobne do śląskich:(, ja do wody dodaję łyżeczkę mąki kartoflanej wymieszanej w 1/3 szkl mąki, i wtedy wrzucam kluski 

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij