Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Wkn

(2012-11-16 00:39)

Aaaaa, czyli to nie tak, jak ja myślałam, oglądając Twoje cuda w galerii na forum - nie obklejasz formy styropianowej, tylko recyclingujesz! Ekstra - świetny pomysł!

Wkn

(2012-11-16 00:30)

Fajny zbieg okoliczności - ja dziś przygotowywałam fotkę sosu żurawinowego gotowanego kilka dni temu :) Mój ma w składzie jeszcze ciut cytryny, jabłka, koniak oraz rodzynki :D

fidrygalka

(2012-11-15 23:04)

Dzięki ! Planuję na niedzielny obiad !

punkrock

(2012-11-15 22:38)

pyszne, do mięsa dałam podsmażoną cebulkę, sos nr 2 , wszyscy się zajadali :) jutro zrobie jeszcze sos pomidorowy  a co , będą dwa warianty do wyboru :)

monika.m

(2012-11-15 22:12)

Ciasto pycha. Polecam.

rdzina

(2012-11-15 22:04)

Dzięki (ja na to ciasto nie od dziś patrzę) nie wiem z jakiego maku zrobię ale odezwę się jak upiekę , mam piekarnik elektryczny z termobiegiem 2 żelazne srebrne ''ruszta''  i chyba połorzę 3 brytwankę na spodzie piekarnika , bo moja czarna cała blacha jest gruba i głęboka jak gęsiarka nigdy w niej nie pieklam ciast , dusiłam mięso tylko nie wiem czy nie spalę ciasta . robilaś tak kiedyś ? chciałam wziąść ze starego piekarnika ruszt ale nie pasował .

BKN

(2012-11-15 21:53)

Jedzonko pychotka. Polecam :-)

Izabela90

(2012-11-15 21:38)

Przepraszam już poprawiam przepis.

Jeśli ciasto francuskie zacznie się przypiekac zmniejszam temperaturę na ok.160°

BEATA55555

(2012-11-15 21:24)

Wszystko robione w/g przepisu i klapa, wyszedł zakalec. 

fidrygalka

(2012-11-15 20:58)

Izabela90, trochę domyślam się po fotkach co dalej ale daj lepiej zakończenie przepisu - co z ciastem, ile piec i czy cały czas w tej temperaturze co podałaś - bo jeszcze coś sknocę ... a taki ciekawy przepis, szkoda by było.

eliza32

(2012-11-15 20:55)

Ja nigdy nie pasteryzowałam, jedynie jak zrobiłam zalewę i nie chciało mi się czekać aż zalewa wystygnie to zalewałam ciepłą więc wtedy słoiki mi sie zamykały pod wpływem ciepłej zalewy wtedy nawet w słoikach miałam 3 miesiące i po otwarciu były nawet jeszcze smaczniejsze bo przeszły zalewą i były ostrzejsze.

milunia

(2012-11-15 20:40)

Ten schab jest doskonały.Mięso aromatyczne,mięciutkie,niebo w gębie:):)Dawno nie jadłam czegoś tak dobrego.Musztarda Dajon też działa cuda.Przepis godny polecenia.

janeczka669

(2012-11-15 19:57)

Robiłam juz kilkakrotnie kiełbase z tego przepisu. Wychodzi bardzo smaczna, jednak jak dla mnie 1 łyzka soli na 1 kg. mięsa to troszkę za dużo więc na 10 kg mięsa daję 7 łyzek soli i jak dla nas jest ok. Polecam przepis wszystkim. Warto czasem posświęcic troszkę czasu bo żadna sklepowa kiełbasa nie dorówna smakiem tej zrobionej w domu.

bogdzia

(2012-11-15 19:33)

Dzięki Emesko, można ciut zmienić składniki i mamy już inną sałatkę.

emeska1974

(2012-11-15 19:27)

zamierzam zrobić - czy rzeczywiście smakuje podobnie do flaczków??

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij