Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

ulla73

(2012-11-14 16:52)

P Y C H A ! ! !

ma82dzia

(2012-11-14 16:45)

ile piec to ciasto?

iwciaG

(2012-11-14 16:28)

Tak już teraz robię za Twoją namową! Dziękuję za inspirację

niania09

(2012-11-14 15:45)

Nieobraż sie ALISIA ale jeszcze nigdy niejadłam tak brzydkiej zapiekanki i jest to opinia wszystkich którzy ją ze mną jedli a raczej chcieli jeść bo w rezultacie zostaliśmy tego dnia bez obiadu bo wszystko wyrzuciłam. i niechodzi tu o szpinak którego lubie i który wyszedł mi bardzo dobry ale o całą resze. Jak dla nas za mało w niej przypraw i mięso napewno powinno być podsmażone wcześniej na patelni. Zrobiłam tą zapiekanke bo widziałam tu tyle pozytywnych opini których teraz nierozumiem i sie dziwie. Acha i wszystko robilam ściśle według przepisu. Pozdrawiam.

niania09

(2012-11-14 15:34)

Pulpeciki bardzo dobre takie delikatne a ten sos mmmmm pyszny. Nawet mój niejadek sie nimi zajadał:)

Anna Z

(2012-11-14 15:32)

Tak, tak jak i w moim przepisie nie podałam samej owsianki gotowanej na wodzie i mleku, ale też dodałam jabłko, miód i rodzynki :)

kahulka

(2012-11-14 14:33)

uwielbiam :D bomba kaloryczna, ale od czasu do czasu warto zgrzeszyć :)

Do tego pomidor i bagietka i szybka przekąska gotowa!

Noemi87

(2012-11-14 14:02)

Zarejestrowałam się specjalnie, aby dodać opinnie dla tego przepisu. Popełniłam ten sam błąd i rozmroziłam pierś z indyka zamiast kurczaka i po wykorzystaniu podanej tu opcji obiad był wyśmienity. Będę częściej robić takie pychotki. Przepis szybki i prosty, a efekt świetny. pysznościowe :)

mggi63

(2012-11-14 13:57)

Pozwolę sobie odpowiedzieć.Kolorek dają papryki w proszku

MalinaM11

(2012-11-14 13:19)

A ten czerwonawy kolorek to od czego????

megi65

(2012-11-14 13:07)

Babeczko ! dziekuję za dobre słowo .... jeszcze trochę z nami a i drożdzowe jak marzenie upieczesz i to ja ci mówię babeczko ..

babeczka990

(2012-11-14 12:22)

Bardzo proste ciacho zrobiłam z mrożonymi truskawkami i borówkami ;) Na wierzch kruszonka ;)  bardzo dobre :) Skusiła mnie nazwa ponieważ mam obawy przed drożowym ;) Polecam :) Warto przepis zapisuje w zeszycie skorzystam pewnie jeszcze nie raz ;)

alana

(2012-11-14 12:09)

Ja pieklam w tamyum roku na termobiegu zreszta pieke tak wszystkie ciasta i bylo dobrze

besia1803

(2012-11-14 12:06)

Cieszę się  że bigosik smakuje, pozdrówko wszystkim!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij