P Y C H A ! ! !
ile piec to ciasto?
Świetny pomysł!
Tak już teraz robię za Twoją namową! Dziękuję za inspirację
Nieobraż sie ALISIA ale jeszcze nigdy niejadłam tak brzydkiej zapiekanki i jest to opinia wszystkich którzy ją ze mną jedli a raczej chcieli jeść bo w rezultacie zostaliśmy tego dnia bez obiadu bo wszystko wyrzuciłam.
i niechodzi tu o szpinak którego lubie i który wyszedł mi bardzo dobry ale o całą resze. Jak dla nas za mało w niej przypraw i mięso napewno powinno być podsmażone wcześniej na patelni. Zrobiłam tą zapiekanke bo widziałam tu tyle pozytywnych opini których teraz nierozumiem i sie dziwie. Acha i wszystko robilam ściśle według przepisu. Pozdrawiam.
Pulpeciki bardzo dobre takie delikatne a ten sos mmmmm pyszny. Nawet mój niejadek sie nimi zajadał:)
Tak, tak jak i w moim przepisie nie podałam samej owsianki gotowanej na wodzie i mleku, ale też dodałam jabłko, miód i rodzynki :)
uwielbiam :D bomba kaloryczna, ale od czasu do czasu warto zgrzeszyć :)
Do tego pomidor i bagietka i szybka przekąska gotowa!
Zarejestrowałam się specjalnie, aby dodać opinnie dla tego przepisu. Popełniłam ten sam błąd i rozmroziłam pierś z indyka zamiast kurczaka i po wykorzystaniu podanej tu opcji obiad był wyśmienity. Będę częściej robić takie pychotki. Przepis szybki i prosty, a efekt świetny. pysznościowe :)
Pozwolę sobie odpowiedzieć.Kolorek dają papryki w proszku
A ten czerwonawy kolorek to od czego????
Babeczko ! dziekuję za dobre słowo ..
.. jeszcze trochę z nami a i drożdzowe jak marzenie upieczesz i to ja ci mówię babeczko ..
Bardzo proste ciacho zrobiłam z mrożonymi truskawkami i borówkami ;) Na wierzch kruszonka ;) bardzo dobre :) Skusiła mnie nazwa ponieważ mam obawy przed drożowym ;) Polecam :) Warto przepis zapisuje w zeszycie skorzystam pewnie jeszcze nie raz ;)
Ja pieklam w tamyum roku na termobiegu zreszta pieke tak wszystkie ciasta i bylo dobrze
Cieszę się
że bigosik smakuje, pozdrówko wszystkim!