Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

rybka_M

(2012-11-13 22:03)

mam pytanie odnośnie pieczenia - czy można piec ten piernik na termoobiegu? ... co roku piekłam go normalnie na dolnej grzałce, ale w tym roku się przepaliła i został mi tylko termobieg ... bardzo bym chciała upiec ten piernik, bo bardzo wszystkim smakuje (i pewnie byliby bardzo zawiedzeni gdyby go w tym roku zabrakło), ale boję się, że na termoobiegu może wyjść za suchy :(

smakerowiczka

(2012-11-13 21:49)

babka jest pyszna! napewno będę robić częściej  :) polecam

ania5825

(2012-11-13 21:32)

Myślę, że bułki na śniadani smakują równie dobrze na kolację ;) Oczywiście różne eksperymenty jak najbardziej wskazane :)

janeczka669

(2012-11-13 21:29)

Muszę jednak oddac honor tej drożdżówce.

Upiekłam ją w niedzielę i nie powaliła mnie smakiem. Jednak gdy postała do wtorku dziametralnie zmieniłam o niej zdanie. Smak zmienił sie bardzo na korzyśc, w sumie to szkoda ze tak mało jej zostało. Będę ją robic na pewno częściej tylko dam jej czas by " dojrzała".

ofelia14

(2012-11-13 21:24)

Ja również taką robię, jest pyszna! Robię jako dodatek do ryby :-)

Gruszeczka8

(2012-11-13 21:09)

oj jak prawdziwe! tzn jak z poznanskich cukierni ;) ale niestety z tą wersją "light" to lekka przesada ;) oczywiscie raz w roku mozna, a nawet trzeba sobie pozwolic na takie pysznosci, ale na co dzien proponuje raczej cos bardziej light - lody makowe grycana - smak podobny, a jednak lody to jedne z najmniej kalorycznych deserow,

milunia

(2012-11-13 21:00)

Gulasz bardo dobry.

milunia

(2012-11-13 20:58)

Zupa fantastyczna,idealna na takie ponure  dni jak dziś,rozgrzewająca:):)polecam

Fot. Tolla, Maffins
Maffins
5.4k
24
3
Tolla
żaba23

(2012-11-13 20:57)

Dzięki za informację. Ciasto dobre inna odmiana marchewkowca.Otręby sprawiają ze jest to ciasto zdrowe.Jeszcze raz dzięki. Pozdrawiam

mahika

(2012-11-13 20:24)

wspaniały musi byc.

Zdjecie tez bardzo ladne.

bytomianka

(2012-11-13 19:54)

Sałatka jest pyszna, robię ją na każdą imprezę.!!

wm80

(2012-11-13 19:47)

Przepis rewelacyjny, wszystkim smakowało, i znikły po 5  min od podania. jedyny kłopot to nie wiedziałem ile ciasta nałożyć na blachę ;-), ale spróbowałem na oko i wyszły wielkieeeeeee. SUPER. Wszystko wg przepisu wychodzi super, sam decyduj ile bitej śmietany i dżemu ;-).POLECAM!!!!

Mama - Różyczki

(2012-11-13 19:34)

Sorry , już koleżanka wyżej też wstawiła:)

Mama - Różyczki

(2012-11-13 19:33)

Może tak:)

kokarda

(2012-11-13 19:09)

przepraszam,że dopiero teraz odpisuje, sos z Knorra

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij