mam pytanie odnośnie pieczenia - czy można piec ten piernik na termoobiegu? ... co roku piekłam go normalnie na dolnej grzałce, ale w tym roku się przepaliła i został mi tylko termobieg ... bardzo bym chciała upiec ten piernik, bo bardzo wszystkim smakuje (i pewnie byliby bardzo zawiedzeni gdyby go w tym roku zabrakło), ale boję się, że na termoobiegu może wyjść za suchy :(
babka jest pyszna! napewno będę robić częściej :) polecam
Myślę, że bułki na śniadani smakują równie dobrze na kolację ;) Oczywiście różne eksperymenty jak najbardziej wskazane :)
Muszę jednak oddac honor tej drożdżówce.
Upiekłam ją w niedzielę i nie powaliła mnie smakiem. Jednak gdy postała do wtorku dziametralnie zmieniłam o niej zdanie. Smak zmienił sie bardzo na korzyśc, w sumie to szkoda ze tak mało jej zostało. Będę ją robic na pewno częściej tylko dam jej czas by " dojrzała".
Ja również taką robię, jest pyszna! Robię jako dodatek do ryby :-)
oj jak prawdziwe! tzn jak z poznanskich cukierni ;) ale niestety z tą wersją "light" to lekka przesada ;) oczywiscie raz w roku mozna, a nawet trzeba sobie pozwolic na takie pysznosci, ale na co dzien proponuje raczej cos bardziej light - lody makowe grycana - smak podobny, a jednak lody to jedne z najmniej kalorycznych deserow,
Gulasz bardo dobry.
Zupa fantastyczna,idealna na takie ponure dni jak dziś,rozgrzewająca:):)polecam
Dzięki za informację. Ciasto dobre inna odmiana marchewkowca.Otręby sprawiają ze jest to ciasto zdrowe.Jeszcze raz dzięki. Pozdrawiam
Sałatka jest pyszna, robię ją na każdą imprezę.!!
Przepis rewelacyjny, wszystkim smakowało, i znikły po 5 min od podania. jedyny kłopot to nie wiedziałem ile ciasta nałożyć na blachę ;-), ale spróbowałem na oko i wyszły wielkieeeeeee. SUPER. Wszystko wg przepisu wychodzi super, sam decyduj ile bitej śmietany i dżemu ;-).POLECAM!!!!
Sorry , już koleżanka wyżej też wstawiła:)
przepraszam,że dopiero teraz odpisuje, sos z Knorra