Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Anna Z

(2012-11-13 18:47)

Dodatek jabłek, rodzynek, miodu (czy bananów, truskawek, orzechów, moreli itp) sprawia, że gotowana w ten sposób owsianka jest naprawde pyszna i wcale nie czuć, zby była robiona pół na pół na mleku i wodzie.

renataz36

(2012-11-13 18:31)

Malinko dziękuję, śliczna fotka no i cieszę się że smakowało rodzince

dorkiszon

(2012-11-13 18:26)

Mogą być mrożone, a po rozmrożeniu do marynaty. Pozdro

BOŻENA

(2012-11-13 18:16)

wyglada apetycznie zdjęcie Twoje  skopiowałam  teraz wyglada  prawidlowo kiedyś poprawisz:)

stillnox

(2012-11-13 17:31)

Wkn....mam nadzieję że nie skręciłaś karku ;-) ale za boga nie wiem jak przekręcić :-)

malina_a

(2012-11-13 17:30)

Obiecana fotka :)

kasiula999

(2012-11-13 16:43)

mam pytanie, czy mogę użyć krewetek mrożonych, czy muszą być koniecznie świeże?

Wkn

(2012-11-13 16:17)

Szarlotka wygląda obłędnie, tylko prawie spadłam z krzesła, przekrzywiając się w lewo celem dokładnego jej obejrzenia :D

punkrock

(2012-11-13 15:58)

pyszne takie naleśniczki , ja dodatkowo polałam sosem pieczarkowym , wspaniałe 

marialeksandra

(2012-11-13 15:57)

Trudno określić, bo różna może być wielkość i grubość. Pewnie około 10 minut średnio, ale za to wizualnie łatwo ten czas stwierdzić, wyjąć gdy się ślicznie zezłocą. 

Nieznana22

(2012-11-13 15:37)

Ale fajne! Zrobie!

wirga

(2012-11-13 15:36)

Właśnie wyciagnęłam 2 blachy muffinek z tego przepisu i z wygladu jak i ze smaku 5+:-) Wędruje on do moich ulubionych.

kurczaczek80

(2012-11-13 15:32)

Super,pyszny i bogaty (ja dałam zamiast kiełbas resztki wędlin, następnym razem zroię z kiełbasami) Serdecznie polecam i z pewnością jeszcze go zrobię. Dodam tylko, że to mój pierwszy w życiu bigos:)

Izma73

(2012-11-13 15:11)

Bigos zrobiłam na 18 -stkę syna dla imprezującej młodzieży.Dobrze,że sobie trochę odłożyłam,bo chociaż zrobiłam prawie poczwórną porcję po bigosie ani śladu.Jeden z kolegów syna powiedział,że nakładał na talerzyk 3 razy,nałożyłby jeszcze, ale wszyscy na niego dziwnie patrzyli...Aż żałuję,że nie mam pieca kaflowego jak moja babcia,bo tak upieczony bigos napewno byłby jeszcze lepszyPolecam.

DZASTI

(2012-11-13 14:36)

A jak długo piec?

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij