Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Wkn

(2012-11-13 08:36)

Bardzo się cieszę i trzymam kciuki za kolejne kotletowo-serowe eksperymenty :)

mggi63

(2012-11-13 08:33)

Mam pytanko,czy farsz nie oddziela się od karkówki w momencie krojenia?Bo zawsze mam problem z tego typu roladami. Zamierzam upiec w piekarniku i podać gościom na następny dzień,ewntualnie jak można odgrzać?

agacia

(2012-11-13 08:19)

To ja chyba też musze spróbować z kurczakiemCieszę się ,że smakowało.

jkk

(2012-11-13 07:20)

Bardzo Was przeprszam za zaśmiecane dyskusji. Uczę się dopiero i widzę, że nie wszystko jeszcze potrafię, bo zdjęcie profiliwe wcale się nie zmieniło...

jkk

(2012-11-13 07:10)

A tak wyglądały pierniczki ubiegłoroczne już po ostatecznym ozdobieniu.

bubus

(2012-11-13 04:02)

zrobilam i sa super !

ania5825

(2012-11-13 01:23)

Świetny pomysł! :) W ogóle wiele przepisów spodobało mi się :) Np. te cudne nutki, albo Rogale Marcińskie... cuda! :) Niejeden z nich wypróbuję. Dziękuję :)

jkk

(2012-11-13 00:02)

Ooo... teraz się pokazał mój ostatni post. A na wizytówkowym zdjęciu piernik w ubiegłym roku pieczony. Był pyszny! Czas więc pomyśleć o nowym przedświątecznym piernikowaniu. :)

jkk

(2012-11-12 23:58)

Uczę się pisania postów. Coś już skrobnęłam w tym temacie, ale nie mogę teraz tej mojej pisaniny odszukać...

domini25

(2012-11-12 23:54)

Witam Cię droga eNKO !!!! -Przepis rewelacja,Krokiety bardzo smaczne patrząc na moje zdolności kulinarne po prostu nie dowierzam że się udało,rodzince smakowało zwłaszcza mojemu mężusiowi.Pozdrawiam:)

domini25

(2012-11-12 23:48)

Własnie skończyłam piec paszteciki przepis jest idealny po prostu niebo w gębie,ciasto delikatne i miękkie.Dodam że farsz tylko pokroiłam nie mieliłam{są bardziej syte i smaczniejsze}Gorąco polecam wszystkim nawet początkującym:)

jkk

(2012-11-12 23:33)

Aż się dziwię, że to już niedługo...

jkk

(2012-11-12 23:28)

W ubiegłym roku piekłam po raz pierwszy i wyszedł świetny. No, może ciut za słodki. W tym roku dam troszkę mniej cukru. Może już jutro zabiorę się za pierniczenie!

Pozdrawiem wszystkich entuzjastów tego smakołyku...!

Anna Z

(2012-11-12 22:59)

Bardzo mi miło, że sałatka przypadła do gustu, pozdrowienia!

jutka72

(2012-11-12 22:51)

pycha, tez zrobilam z piersia z kurczaka:)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij