Bardzo się cieszę i trzymam kciuki za kolejne kotletowo-serowe eksperymenty :)
Mam pytanko,czy farsz nie oddziela się od karkówki w momencie krojenia?Bo zawsze mam problem z tego typu roladami.
Zamierzam upiec w piekarniku i podać gościom na następny dzień,ewntualnie jak można odgrzać?
To ja chyba też musze spróbować z kurczakiem
Cieszę się ,że smakowało.
Bardzo Was przeprszam za zaśmiecane dyskusji. Uczę się dopiero i widzę, że nie wszystko jeszcze potrafię, bo zdjęcie profiliwe wcale się nie zmieniło...
A tak wyglądały pierniczki ubiegłoroczne już po ostatecznym ozdobieniu.
zrobilam i sa super !
Świetny pomysł! :) W ogóle wiele przepisów spodobało mi się :) Np. te cudne nutki, albo Rogale Marcińskie... cuda! :) Niejeden z nich wypróbuję. Dziękuję :)
Ooo... teraz się pokazał mój ostatni post. A na wizytówkowym zdjęciu piernik w ubiegłym roku pieczony. Był pyszny! Czas więc pomyśleć o nowym przedświątecznym piernikowaniu. :)
Uczę się pisania postów. Coś już skrobnęłam w tym temacie, ale nie mogę teraz tej mojej pisaniny odszukać...
Witam Cię droga eNKO !!!! -Przepis rewelacja,Krokiety bardzo smaczne patrząc na moje zdolności kulinarne po prostu nie dowierzam że się udało,rodzince smakowało zwłaszcza mojemu mężusiowi.Pozdrawiam:)
Własnie skończyłam piec paszteciki przepis jest idealny po prostu niebo w gębie,ciasto delikatne i miękkie.Dodam że farsz tylko pokroiłam nie mieliłam{są bardziej syte i smaczniejsze}Gorąco polecam wszystkim nawet początkującym:)
Aż się dziwię, że to już niedługo...
W ubiegłym roku piekłam po raz pierwszy i wyszedł świetny. No, może ciut za słodki. W tym roku dam troszkę mniej cukru. Może już jutro zabiorę się za pierniczenie! ![]()
Pozdrawiem wszystkich entuzjastów tego smakołyku...!
Bardzo mi miło, że sałatka przypadła do gustu, pozdrowienia!