Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

violcia186

(2012-11-12 20:04)

Wow, jak pierwszy raz czytałam ten przepis to były tu zaledwie dwie czy trzy opinie:) Ja tą szarlotkę piekę już od lat i zawsze wychodzi pyszna...

megi65

(2012-11-12 20:01)

Promyczku ! Nie jest żle ..::)) Najważniejsze ,że smak i konsystencja trafiona  . Za dobre ciepłe słowa bardzo dziekuję .. :))

Mama - Różyczki

(2012-11-12 19:55)

Zrobiłam dzisiaj na obiad, dla siebie i dzieci, pyszna wyszła, dla męża dodałam troszkę majonezu bo mu lepiej smakuje.:)

promyczek71

(2012-11-12 19:55)

Uff ... udało się wykonać to ciastuszko.

Wprawdzie z wyglądu jeszcze dużo brakuje by dorównać autorce ale w smaku bardzo dobry.

Sernik gotowany robiłam po raz drugi. Pierwszy raz wg przepisu Mońci i wówczas konsystencja wyszła dość rzadka - trudności były przy krojeniu. Ten przepis sprawdził się rewelacyjnie. Nic dodać , nic ująć - proporcje idealnie skomponowane.

Pozdrawiam Autorkę :)

ewella

(2012-11-12 19:53)

Zgadzam się, rewelacja! To najlepsze żeberka jakie jadłam! Dodam tylko, że pokroiłam cebulę na drobną kostkę. Częściowo się rozpuściła, zagęszczając sos

violcia186

(2012-11-12 19:53)

Najlepsze ciasto na pierogi jakie robiłam. Nic dodać, nic ująć.

malina_a

(2012-11-12 19:51)

Dziś zrobiłam te gołąbki i są pyszne !! :) Polecam

Zrobiłam cały gar a drugie tyle zamroziłam :)

Jutro obiecuję fotkę :)

Transylwania

(2012-11-12 19:43)

Jajka bardzo smaczne, napewno jeszcze nie raz skorzystam z tego przepisu! Polecam

achat

(2012-11-12 19:34)

Fajnie, w pierwszej chwili przeczytałam "magda gessler" uwielbiam malagę więc pewnie i ten deser by mi pasował :)

niebieskafarba

(2012-11-12 19:31)

dziękuję cieszę się ,że smakowała,pozdrawiam

tedea

(2012-11-12 19:27)

Świetne!

emeska1974

(2012-11-12 19:13)

Lubię takie sałatki

Fot. gitan, Tort chlebowy
Tort chlebowy
58.9k
703
104
gitan
emeska1974

(2012-11-12 19:09)

Piękny muszę zrobić - dzeki za pomysł

Fot. pwyso, bigos
bigos
4.2k
20
3
pwyso
pwyso

(2012-11-12 19:04)

masz rację, w staropolskiej kuchni polskiej podają że powinno być 5 rodzajów mięsa w bigosie

makusia

(2012-11-12 19:01)

Aż mi się zachciało, apetyczna fotka;)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij