Wow, jak pierwszy raz czytałam ten przepis to były tu zaledwie dwie czy trzy opinie:) Ja tą szarlotkę piekę już od lat i zawsze wychodzi pyszna...
Promyczku ! Nie jest żle ..::)) Najważniejsze ,że smak i konsystencja trafiona
. Za dobre ciepłe słowa bardzo dziekuję .. :))
Zrobiłam dzisiaj na obiad, dla siebie i dzieci, pyszna wyszła, dla męża dodałam troszkę majonezu bo mu lepiej smakuje.:)
Uff ... udało się wykonać to ciastuszko.
Wprawdzie z wyglądu jeszcze dużo brakuje by dorównać autorce ale w smaku bardzo dobry.
Sernik gotowany robiłam po raz drugi. Pierwszy raz wg przepisu Mońci i wówczas konsystencja wyszła dość rzadka - trudności były przy krojeniu. Ten przepis sprawdził się rewelacyjnie. Nic dodać , nic ująć - proporcje idealnie skomponowane.
Pozdrawiam Autorkę :)
Zgadzam się, rewelacja! To najlepsze żeberka jakie jadłam! Dodam tylko, że pokroiłam cebulę na drobną kostkę. Częściowo się rozpuściła, zagęszczając sos
Dziś zrobiłam te gołąbki i są pyszne !! :) Polecam
Zrobiłam cały gar a drugie tyle zamroziłam :)
Jutro obiecuję fotkę :)
Jajka bardzo smaczne, napewno jeszcze nie raz skorzystam z tego przepisu! Polecam
Fajnie, w pierwszej chwili przeczytałam "magda gessler"
uwielbiam malagę więc pewnie i ten deser by mi pasował :)
dziękuję
cieszę się ,że smakowała,pozdrawiam
Świetne!
Lubię takie sałatki
Piękny muszę zrobić - dzeki za pomysł
masz rację, w staropolskiej kuchni polskiej podają że powinno być 5 rodzajów mięsa w bigosie
Aż mi się zachciało, apetyczna fotka;)