Przepraszam, już dojrzałam w przepisie wymiary blachy.
Gorąca prośba, idę szykować ciasto na biszkopt, ale proszę o szybką odpowiedź jakie wymiary blachy do biszkoptu?
Cieszę sie, że smakowało:) Dżiekuję za skorzystanie z kolejnego mojego przepisu:)
Namordowałam się z tym kruchym jak jasna cholera, szlag mnie trafiał przy wyrabianiu i ręce siadały, ale efekt mrrr było warto. Jak uda mi się męża przekonać do wyrabiania to zrobię pewnie jeszcze nie raz.
Super pomysł!!! Dzieciaki na pewno się skuszą na taki wynalazek
Przepis godny polecenia. Naprawdę bułeczki robi się szybko, a są bardzo smaczne. No i w każdy weekend zamiast lecieć rano do piekarni sama przygotowuję to pyszne pieczywo :)
beczki pyszne zrobilam takie malenkie weic piec musialam duzo krocej
Wykorzystałam przepis na ciasto, bo farsz zrobiłam z soczewicy. Bardzo smaczne paszteciki wyszły. Na pewno jeszcze powrócę do tego przepisu.
Jasiu ! Mam przywilej pierwsza przetestować '' twój bogracz '' .. super jesienna zupka . Trochę od siebie dałam : papryka strąk , kminek mielony , starkowana gałka muszkatałowa , świeże osklpowane pomidorki i garść zaciereczek .. mniaaaam .. . Pozdrwaiam serdecznie.. )))
Ile czasu trzeba je piec i w jakiej temperaturze ?
Czy mogę czymś zastąpić serek mascarpone? Nie wiem czy dostanę go dzisiaj w moim sklepie, a bardzo chciałabym zrobić tego łososia... Jakiś inny biały ser będzie się nadawał?
Likier pyszny:) Najpierw jak wiecie:) robiłam z jasnych i ciemnych winogron zakupionych w sklepie czyli importowanych. Likier wyszedł całkiem, całkiem.... Z tego jasnego kolor ma taki niezbyt piękny, ale jest smaczny. A potem dostałam swojskie nasze winogrona i też zrobiłam. Ten likierek jest najpyszniejszy... Ma super smak i przepiękny kolor:)
Polecam przepis i dziękuję Megi65 za pomoc:)
Pychota jajeczka! jeszcze nigdy nie wyszły mi tak dobre..nawet moje dziecko które jajek nie jada pochłonęło całą porcję,
Ale mi smaczka narobiłaś na takie flaczki, robię takie z żołądkówi z kurczaka też, ale dawno nie robiłam, czas zrobić.Twoje wyglądają rewelacyjnie,:) Pozdrawiam.
bardzo smaczny i łatwy w przygotowaniu,dzieki za przepis i pozdrawiam:)