Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Miraska

(2012-10-24 16:45)

Przepraszam, już dojrzałam w przepisie wymiary blachy.

Miraska

(2012-10-24 16:43)

Gorąca prośba, idę szykować ciasto na biszkopt, ale proszę o szybką odpowiedź jakie wymiary blachy do biszkoptu?

Mloda

(2012-10-24 16:29)

Cieszę sie, że smakowało:) Dżiekuję za skorzystanie z kolejnego mojego przepisu:)

kuchareczka79

(2012-10-24 16:28)

Namordowałam się z tym kruchym jak jasna cholera, szlag mnie trafiał przy wyrabianiu i ręce siadały, ale efekt mrrr było warto. Jak uda mi się męża przekonać do wyrabiania to zrobię pewnie jeszcze nie raz.

ulak

(2012-10-24 16:22)

Super pomysł!!! Dzieciaki na pewno się skuszą na taki wynalazek

Nikola

(2012-10-24 16:20)

Przepis godny polecenia. Naprawdę bułeczki robi się szybko, a są bardzo smaczne. No i w każdy weekend zamiast lecieć rano do piekarni sama przygotowuję to pyszne pieczywo :)

wiolek00

(2012-10-24 16:02)

beczki pyszne zrobilam takie malenkie weic piec musialam duzo krocej 

anusia_m

(2012-10-24 15:51)

Wykorzystałam przepis na ciasto, bo farsz zrobiłam z soczewicy. Bardzo smaczne paszteciki wyszły. Na pewno jeszcze powrócę do tego przepisu.

megi65

(2012-10-24 15:40)

Jasiu ! Mam przywilej pierwsza przetestować '' twój bogracz '' .. super jesienna zupka . Trochę od siebie dałam : papryka strąk  , kminek mielony ,  starkowana gałka muszkatałowa , świeże osklpowane pomidorki i garść zaciereczek .. mniaaaam .. . Pozdrwaiam serdecznie.. )))

 

afioleq

(2012-10-24 15:23)

Ile czasu trzeba je piec i w jakiej temperaturze ?

sarenka2

(2012-10-24 15:15)

Czy mogę czymś zastąpić serek mascarpone? Nie wiem czy dostanę go dzisiaj w moim sklepie, a bardzo chciałabym  zrobić tego łososia... Jakiś inny biały ser będzie się nadawał?

sarenka2

(2012-10-24 15:12)

Likier pyszny:) Najpierw jak wiecie:) robiłam z jasnych i ciemnych winogron zakupionych w sklepie czyli importowanych. Likier wyszedł całkiem, całkiem.... Z tego jasnego kolor ma taki niezbyt piękny, ale jest smaczny.  A potem dostałam swojskie nasze winogrona i też zrobiłam. Ten likierek jest najpyszniejszy... Ma super smak i przepiękny kolor:)

Polecam przepis i dziękuję Megi65 za pomoc:)

 

myszamycha

(2012-10-24 15:05)

Pychota jajeczka! jeszcze nigdy nie wyszły mi tak dobre..nawet moje dziecko które jajek nie jada pochłonęło całą porcję,

Mama - Różyczki

(2012-10-24 14:29)

Ale mi smaczka narobiłaś na takie flaczki, robię takie z żołądkówi z kurczaka też, ale dawno nie robiłam, czas zrobić.Twoje wyglądają rewelacyjnie,:) Pozdrawiam.

beata77

(2012-10-24 14:24)

bardzo smaczny i łatwy w przygotowaniu,dzieki za przepis i pozdrawiam:)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij