Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

makusia

(2012-10-23 15:18)

Anitko, polecam, to proste a pyszne jedzonko;)

makusia

(2012-10-23 15:15)

Mniamuśny pomysł:))

blackrose4u

(2012-10-23 15:01)

Boski chlebuś! Orzechy są idealne do chleba, a nigdy nie pomyślałabym by je tak połączyć. Rewelacja! 

Nutka1

(2012-10-23 14:46)

Bardzo mi sie podoba pomysł, super jest takie pieski sliczne są, ląduje przepis w ulubionych i oczywiscie też wydrukuje sobie ten przepis i mężowi zrobie na sniadanko do pracy :) dziekuje za super przepis i pomysł niesamowity . Jak widziałam masz super pomysły na różne dania dziekuje nie jeden spróbuje dziekuje Jestem tylko ciekawa jak koledzy w pracy u męża zareagują na bułeczki - pieski na jego sniadanko ..Pozdrawiam :) Bardzo mi sie podoba pomysł, super jest takie pieski sliczne są , ląduje przepis w ulubionych i oczywiscie też wydrukuje sobie ten przepis i mężowi zrobie na sniadanko do pracy :) dziekuje za super przepis i pomysł niesamowity . Jak widziałam masz super pomysły na różne dania dziekuje nie jeden spróbuje dziekuje Jestem tylko ciekawa jak koledzy w pracy u męża zareagują na bułeczki - pieski na jego sniadanko ..Pozdrawiam :)

betap

(2012-10-23 14:10)

Przepraszam Rzymianko, ale za słaby był nacisk na klawiaturę.

betap

(2012-10-23 14:08)

zymianka ma rację kopiec zrobiony jest nie z czego tylko z czym > to nazywa się deklinacja. dopełniacz kogo czego nie ma keczupu i sera.

lexi27

(2012-10-23 13:53)

Własnie takiego rosołku z kosteczkami z kaszy manny zażyczył sobie ostatnio mój mąż. To smak jego dzieciństwa, wiec muszę koniecznie zrobic na niedzielę. Chętnie wypróbuję, bo takiej wersji jeszcze nie jadłam.

Luelle

(2012-10-23 13:52)

czekam z niecierpliwością ;)

je7mima

(2012-10-23 13:40)

Kopiec (jest zrobiony z czego?) z keczupu i sera ;-)

je7mima

(2012-10-23 13:35)

Wkn, dzięki za inteligentne wyjaśnienie  My z Koksienelka9 urządziłyśmy sobie po prostu potoczną mini pogawędkę

je7mima

(2012-10-23 13:30)

Dziękuję Linnkkaa, że skorzystałaś z przepisu oraz, że wyraziłaś swoją opinię. Miło mi! Dziękuję także Tobie Bogna38 - następnym razem, jeśli skusisz się na sałatkę, proponuję zmniejszyć ilość ziół lub z nich zrezygnować :-) Pozdrawiam!

je7mima

(2012-10-23 13:26)

Oczywiście, że tak Muffinka ;-) Jednak chodzi o to, że na początku w przepisie wpisałam 30 dag (czyli 300 g, heh), choć miałam na uwadze gramy - na szczęście mamy uważnych Żarłoczków i  błąd szybko został naprawiony.

je7mima

(2012-10-23 13:17)

Dziękuję Snizek2, że sprawdziłaś i zechciałaś się podzielić opinią! Dla Ciebie:

je7mima

(2012-10-23 13:16)

Dziękuję Ulak i gorąco polecam przepis!

Mama - Różyczki

(2012-10-23 13:09)

Uwielbiam rosół z taką kostką, bardzo często tak gotuję:)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij