Anitko, polecam, to proste a pyszne jedzonko;)
Mniamuśny pomysł:))
Boski chlebuś! Orzechy są idealne do chleba, a nigdy nie pomyślałabym by je tak połączyć. Rewelacja!
Bardzo mi sie podoba pomysł, super jest takie pieski sliczne są, ląduje przepis w ulubionych i oczywiscie też wydrukuje sobie ten przepis i mężowi zrobie na sniadanko do pracy :) dziekuje za super przepis i pomysł niesamowity . Jak widziałam masz super pomysły na różne dania dziekuje nie jeden spróbuje dziekuje Jestem tylko ciekawa jak koledzy w pracy u męża zareagują na bułeczki - pieski na jego sniadanko ..Pozdrawiam :) Bardzo mi sie podoba pomysł, super jest takie pieski sliczne są , ląduje przepis w ulubionych i oczywiscie też wydrukuje sobie ten przepis i mężowi zrobie na sniadanko do pracy :) dziekuje za super przepis i pomysł niesamowity . Jak widziałam masz super pomysły na różne dania dziekuje nie jeden spróbuje dziekuje Jestem tylko ciekawa jak koledzy w pracy u męża zareagują na bułeczki - pieski na jego sniadanko ..Pozdrawiam :)
Przepraszam Rzymianko, ale za słaby był nacisk na klawiaturę.
zymianka ma rację kopiec zrobiony jest nie z czego tylko z czym > to nazywa się deklinacja. dopełniacz kogo czego nie ma keczupu i sera.
Własnie takiego rosołku z kosteczkami z kaszy manny zażyczył sobie ostatnio mój mąż. To smak jego dzieciństwa, wiec muszę koniecznie zrobic na niedzielę. Chętnie wypróbuję, bo takiej wersji jeszcze nie jadłam.
czekam z niecierpliwością ;)
Kopiec (jest zrobiony z czego?) z keczupu i sera ;-)
Wkn, dzięki za inteligentne wyjaśnienie
My z Koksienelka9 urządziłyśmy sobie po prostu potoczną mini pogawędkę
Dziękuję Linnkkaa, że skorzystałaś z przepisu oraz, że wyraziłaś swoją opinię. Miło mi! Dziękuję także Tobie Bogna38 - następnym razem, jeśli skusisz się na sałatkę, proponuję zmniejszyć ilość ziół lub z nich zrezygnować :-) Pozdrawiam!
Oczywiście, że tak Muffinka ;-) Jednak chodzi o to, że na początku w przepisie wpisałam 30 dag (czyli 300 g, heh), choć miałam na uwadze gramy - na szczęście mamy uważnych Żarłoczków i błąd szybko został naprawiony.
Dziękuję Snizek2, że sprawdziłaś i zechciałaś się podzielić opinią! Dla Ciebie:
Dziękuję Ulak i gorąco polecam przepis!
Uwielbiam rosół z taką kostką, bardzo często tak gotuję:)