Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

je7mima

(2012-10-23 13:06)

Mamusia_muminka: cieszę się, że podobają się moje wypieki :)

makusia

(2012-10-23 13:05)

Mój tato robił takie kosteczki z manny do rosołku, pycha;)

je7mima

(2012-10-23 13:04)

Mamusia_mum: dziękuję za pochwałę!

Marzena24

(2012-10-23 12:27)

czym można zalać zamiast wódką?

Anitka1987

(2012-10-23 12:26)

Wygląda smakowicie i wydaję się mało pracy przy tym daniu! Jeśli wkońcu uda mi się gdzieś nazbierać trochę grzybków ( bo w tym roku to krucho z grzybami)  to napewno wypróbuję Twój przepis!

Renia73

(2012-10-23 12:24)

Dzięki za odpowiedź. Jak zrobię to dam znać jak wyszło...

blackrose4u

(2012-10-23 12:20)

właśnie nie dałam miodu, bo pomyślałam że dark muscavado będzie lepszy bo doda tego koloru, zamiast melasy, a nie pomyślałam że miód będzie miał funcje zespojenia ciasta. Po schłodzeniu było u mnie gorzej bo się jeszcze bardziej kruszyło. Ale nie zraziło mnie to i będę piec nie raz! 

ulla*

(2012-10-23 11:51)

Ale numer,właśnie przed chwilą taki dżem zrobiłam, składniki "na oko",ale mniej więcej takie proporcje,że jabłek o połowę mniej,zamiast kwasku dałam sok z cytryny, cukier-do smaku, a na koniec 2 galaretki cytrynowe, właśnie stygną,zapach nieziemski. Dżemik na zimę jak znalazł do naleśników czy gofrów....mniam

wiernikosia

(2012-10-23 11:39)

Oczywiście wita, że się nie obraziłam. Uwagi praktyków są zawsze cenne. Szczerze mówiąc nigdy nie robiłam zrazów z polędwicy, więc nie udało mi się na szczęście jej zepsuc :-). Wręcz przeciwnie wychodziły b. smaczne. Poprawiłam już przepis wedug Twojej sugestii (usunęłam polędwicę). B. dziękuję. 

mamusia_muminka

(2012-10-23 11:13)

No właśnie, taki rosołek uwielbiam, zalany zimna wodą , szumowany. Taki jest najlepszy i klarowny i aromatyczny.

mamusia_muminka

(2012-10-23 11:04)

Cudna, taka krystalicznie klarowna, muszę zrobić. Mniammm.....

joana30

(2012-10-23 11:04)

Pyszny musi byc ten pasztet. Aż slinka cieknie :)

nata30

(2012-10-23 10:59)

Zrobiłam po raz kolejny....dałam serek z wiaderka..pyszne ciasto!

Ulla

(2012-10-23 10:52)

Bardzo dziękuję megi za radę, pozdrawiam

winko49

(2012-10-23 10:42)

z tego ciasta robiłam paszteciki - wyszły doskonałe musiałam podzielić się tym

przepisem ze znajomymi, którzy je u mnie jedli.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij