Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

agiś2

(2012-10-17 09:45)

Torta obłożylam bialą masą cukrową według przepisu Dorotaxx :)

pekatka

(2012-10-17 09:30)

zupka bardzo smaczna, robiłam tydzień temu, a dziś powtórka :)

sarenka2

(2012-10-17 09:13)

Dzięki Megi:) O to mi chodziło. Wiadomo, ze kolorek będzie inny. Po pracy pędzę do sklepu i zaczynam "produkcję";) O wynikach poinformuję później:)

annaskrzypczyk

(2012-10-17 08:41)

a ten zakwas można dostać w sklepie? czy ma jakąś inną nazwę?

bagarmosen

(2012-10-17 08:13)

jak   napisalam  w  dziale  dyskusja   -----------  dodalam  1  szklanke  wody   i  2  lyzeczki  cukru  i   huraaa  jest  miekka

megi65

(2012-10-17 08:00)

sarenko ! winogron to winogron , ja posłużyłam się bladoróżowym i takowy mam likier  , w samku nie ustepuję oryginałowi . Tylko logicznie rzecz biorąc kolor będziesz mieć  hmm , żótłtawy , kremowy  hmm albo taki jakiś niesprecyzowany . Osobiście następnym razem (a tu już niedługo  ) użyję mniej cukru .

BasiaAu

(2012-10-17 07:54)

Zebralam wlasnie ostatnie, kolo 2kg buraczkow z przydomowego ogrodu, no i zrobilam je wedlug tego przepisu. Bardzo smaczne, sto lat takich nie jadlam, mezowi tez przypomnialy "dom"

sarenka2

(2012-10-17 06:44)

Czy jasne winogrono sie do tego likieru nie nadaje? Mam dostęp tylko do jasnego, a mam wielką ochotę na ten likier:) Proszę o podpowiedź.

pandora

(2012-10-17 06:42)

Nie dałam buły suchej, ale dałam trzy łyżki startego sera żółtego i z kaszy robiłam niepalonej (tylko taką mialam). Wyszły pyszne! Zaniosłam jeden mamie do spróbowania i aż prawie wrzasnęła "jakie pyszne". Miła alternatywa dla mięsa. Dziękuję :)

Zuzanna248

(2012-10-17 06:41)

Maliny zalać zimną czy gorącą wodą? chyba gorącą, bo jakoś nie widzę, aby w zimnej puściły sok... no i trochę dużo tej wody  cukru..... ile w sumie "soku" uzyskujemy w efekcie końcowym?

KasiaBMJ

(2012-10-17 06:13)

Zawijam w liście pekińskiej już od dawna, ale nigdy nie piekłam w ten sposób musze wypróbować. Dzięki za inspiracje

ulla73

(2012-10-16 22:56)

Witam, moge poprosic o wielkośc blaszki?

 

magda5656

(2012-10-16 22:41)

Babka brdzo dobra, własnie upiekłam. Rodzince też smakowała. Pozdrawiam

DZASTI

(2012-10-16 22:17)

Ja też za tym przepadam. Właśnie sobie na kolację zrobiłam :D

DZASTI

(2012-10-16 22:16)

Z jednej stronu kurak, z drugiej ziemniaczki :D

No tylko dwa mi się pomieszały na dole ;)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij