Bardzo dziękuję za fajny, szybki przepis. Następnym razem dam odrobinę mniej ryżu, bo jakoś w moich gołąbkach czuć go najbardziej. Ale może to kwestia doprawienia. Z jednej porcji wyszły mi 24 sztuki.
Dziękuję phiiinko, przy okazju narobiłaś mi apetytu na to danie - dawno go nie robiłam.
Zwycięstwo!!! Zdjęłam z szafy prodiż i już popełniłam Twoje ciasto oraz dziś piernik bez miodu, z dżemem. Tylko muszę piec nawet dłużej niż 1 h. Rodzinka wniebowzięta!!!
zrobiłam te ciasteczka na parapetówkę. Zniknęły w oka mgnieniu, nawet nie zdążyłam spróbować!! Ale za to w trakcie ich robienia podjadałam więc z całą pewnością mogę powiedzieć, że są WSPANIAŁE i na stałe lądują w moich ulubionych przepisach.
Śliczny pulchny tulipan ja niestety mam problem z ciastami ucieranymi najczęściej kończą się zakalcem -jak na razie sie poddałam .
Bardzo dobry mus, co najwazniejsze szybko się go robi. Z cytryną obowiązkowo, ponieważ dzięki niej, mus nie jest "mulący". Ja również cukier dałam na oko .
Gotowałem ją kilka razy i za każdym razem zwala wszystkich z nóg.
jak najwięcej takich przepisów i WIELKIE DZIĘKI DLA AUTORKI![]()
Pozdrawiam!!!!
Mam je w ulubionych już dość długo a jeszcze nie próbowałam, koniecznie musze spróbować w weekend! napisze jak zrobie i zjem:)
Cieszę się hiro, że zrobiłaś ten pasztet. Wycinałam kółka wykrawaczką do ciastek, o grubości ok 1,5 cm. Smak ma jednak bardzo dobry. Tak jak pisałaś inny :))))
Chłodzenie to ważna czynność, ale też czas pieczenia, bo jednak odpowiednia ilość płynu zostaje odparowana z mokrej masy.
Może podaj go w całości. Obok położysz noż i każdy sam już sobie ukroi.
Fantastyczny!!! Właśnie przepis na masę wydaję się najlepszy!!!
Ciasto paluszki lizać.Pierwszy raz wyszło mi ciasto jogurtowe.Polecam i dziękuję autorce za wspaniały przepis.Pozdrawiam:)
zupka bardzo smaczna:)
Zupka poczyniona po raz... trzeci :) Nie blenderuję dyni, lubimy większe kawałki :) Dynia uzależnia ;)
Babeczka jest pyszna .Gęsta , wilgotna i delikatna , wręcz rozpływa się w ustach .Nie mam formy do gotowania , więc ugotowałam ją z zwykłym garnku z przykrywką :) Polecam