Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

bonieś

(2012-10-16 17:09)

Bardzo dziękuję za fajny, szybki przepis. Następnym razem dam odrobinę mniej ryżu, bo jakoś w moich gołąbkach czuć go najbardziej. Ale może to kwestia doprawienia. Z jednej porcji wyszły mi 24 sztuki. 

 

Wkn

(2012-10-16 16:46)

Dziękuję phiiinko, przy okazju narobiłaś mi apetytu na to danie - dawno go nie robiłam.

catalinkasia12

(2012-10-16 16:29)

Zwycięstwo!!! Zdjęłam z szafy prodiż i już popełniłam Twoje ciasto oraz dziś piernik bez miodu, z dżemem. Tylko muszę piec nawet dłużej niż 1 h. Rodzinka wniebowzięta!!!

ireth

(2012-10-16 16:15)

zrobiłam te ciasteczka na parapetówkę. Zniknęły w oka mgnieniu, nawet nie zdążyłam spróbować!! Ale za to w trakcie ich robienia podjadałam więc z całą pewnością mogę powiedzieć, że są WSPANIAŁE i na stałe lądują w moich ulubionych przepisach.  

ani75

(2012-10-16 15:56)

Śliczny pulchny tulipan ja niestety mam problem z ciastami ucieranymi najczęściej kończą się zakalcem -jak na razie sie poddałam .

AnnaParada

(2012-10-16 15:51)

Bardzo dobry mus, co najwazniejsze szybko się go robi. Z cytryną obowiązkowo, ponieważ dzięki niej, mus nie jest "mulący". Ja również cukier dałam na oko .

leon62

(2012-10-16 14:37)

Gotowałem ją kilka razy i za każdym razem zwala wszystkich z nóg.

jak najwięcej takich przepisów i WIELKIE DZIĘKI DLA AUTORKI

Pozdrawiam!!!!

basia19321

(2012-10-16 14:09)

Mam je w ulubionych już dość długo a jeszcze nie próbowałam, koniecznie musze spróbować w weekend! napisze jak zrobie i zjem:)

Alll

(2012-10-16 14:02)

Cieszę się hiro, że zrobiłaś ten pasztet.  Wycinałam kółka wykrawaczką do ciastek, o grubości ok 1,5 cm. Smak ma jednak bardzo dobry. Tak jak pisałaś inny :))))

Chłodzenie to ważna czynność, ale też czas pieczenia, bo jednak odpowiednia ilość płynu zostaje odparowana z mokrej masy.

Może podaj go w całości. Obok położysz noż i każdy sam już sobie ukroi.

catalinkasia12

(2012-10-16 14:02)

Fantastyczny!!! Właśnie przepis na masę wydaję się najlepszy!!!

ewcia22

(2012-10-16 13:37)

Ciasto paluszki lizać.Pierwszy raz wyszło mi ciasto jogurtowe.Polecam i dziękuję autorce za wspaniały przepis.Pozdrawiam:)

selecta

(2012-10-16 13:29)

zupka bardzo smaczna:)

anrubi

(2012-10-16 13:23)

Zupka poczyniona po raz... trzeci :) Nie blenderuję dyni, lubimy większe kawałki :) Dynia uzależnia ;)

                

monia7301

(2012-10-16 13:22)

Babeczka jest pyszna .Gęsta , wilgotna i delikatna , wręcz rozpływa się w ustach .Nie mam formy do gotowania , więc ugotowałam ją z zwykłym garnku z przykrywką :) Polecam

Fot. madziorek, Langosze
Langosze
81.2k
1.3k
177
madziorek
madziorek

(2012-10-16 12:58)

Kama123 ciesze sie bardzo ,ze smakowaly :) pozdrawiam rowniez

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij