Polecam lutenice firmy VIPRO macedonska kupuje od znajomych czarnogórcow którzy mają sklep z produktami bałkańskimi i tureckimi.Pozdrawiam
właśnie go zrobiłam jest rewelcyjny, dziex
Jaka duża blaszka? Czy może być tortownica 25? Czy ciasto jest na tyle wysokie i nadaje się na przełożenie masą?
Tekluniu, po raz setny chyba, zabieram się do robienia muffinek z Twojego przepisu. Wychodzą zawsze wysmienite. Robiłam je z różnymi wkładkami: borówkami, porzeczkami, konfiturami, czekoladą, nutellą, jabłkami, bananami i za każdym razem są rewelacyjne. A ten cudny maślany zapach unoszący się w całym domku - bezcenne :) Dziękuję za przepis i wszystkim polecam:)
prawdziwa pychotka...zrobiłam z kremem budyniowym, a na wierzch dałam bitą śmietnę.polecam:D
Fajny przepis. Napewno nie długo wypróbuje. Pozdrawiam
Upiekłam to ciasto wczoraj,a dzisiaj juz połowy nie ma:) Dla mnie pycha ,jest lekkie,delikatne, i nie za słodkie:)Polecam przepis jak najbardziej!!!!
Chciałam napisać, że będę robiła podwójną ilość ciasta, tak by wykorzystać cały budyń... - przepraszam, pośpiech robi swoje :P
Muffinki jeszcze ciepłe ale już wlaściwie zjedzone :) Także nie muszę chyba nic więcej pisać - bardzo dobre! :) Jedno małe ale... myślę, że ta ilość budyniu to jednak trochę za dużo jak na tę ilość ciasta. Także na przyszłość będę robiła od razu z podwójnej porcji (ciastko! :)
Pozdrawiam i dziękuję za przepis! :)
Ktoś kto kupuje i potem je pączki z Lidla, nie ma najmniejszego pojęcia co to pączek.
To coś w p=ogóle nie powinno się pączkiem nazywać.
Robię podobny przepis mam tylko zwiększoną ilośc jajek i oliwy dla mnie pycha szybki wilgotny polecam.
WS ! Przepraszam ,że z lekkim poślizgiem odopwiadam .. tak budyń na 500 ml mleka .
ciasto przepyszne, popisowe :) Zrobiłam na taty imieninki i szybko zostało pochłonięte. Jednak wydaje mi się, że 10-12 dag cukru do kremu w zupełności wystarczy. Do masy orzechowej również dałam ciut mniej tego cukru i było wystarczjąco słodkie. :) Polecam
Tak można. Jest gdzieś nawet na WZ przepis,kiedys go widziałam, ale nie moge go teraz znalezc...