Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

nonka4

(2007-09-16 21:14)

Tekluniu,grzybki tkie robię od lat
ale to Twój przepis i się podczepię!
Polecam.... tym którzy uwielbiają smak i zaoach leśnych grzybków..
Moje w nieco bardziej "większym sosie" do maczania bułeczki..
aha jak z lasu to z lasu..tylko wymyłam i na patelnię...




nikolka

(2007-09-16 21:06)

Uwielbiam yorkshire pudding ! Najlepsze sa razem z miesem  ( np plastrem pieczonej wolowiny ) i polane sosem

polin83

(2007-09-16 20:41)

Wypróbowałam i niestety nie smakowały mi (za słodkie za miękkie), choć mój tato stwierdził że dobre.POZDRAWIAM

Dorota zza plota

(2007-09-16 20:40)

alidab bardzo mi milo i ciesze sie ze Tobie i Twej Rodzince zasmakowalo. Slowa uznania podam z przyjemnoscia dalej. Serdecznie dziekuje i pozdrawiam!

Natka64

(2007-09-16 20:33)

Ale pycha taki obiad to cos dla mnie

AniolekB

(2007-09-16 20:27)

Można oczywiście mieszać różne inne samki oby było kolorowo :))

Natka64

(2007-09-16 20:24)

Robie je czesto bo sa pyszne polecam wszystkim

alidab

(2007-09-16 20:10)

Jakie cudne...:)))

dorka

(2007-09-16 20:08)

Najprostsza pod słońcem: poszatkowana młoda kapusta, marchewka, cebula, koperek, sól, sok z cytryny, cukier do smaku i oliwa. Równie dobrze możesz dać kapustę pekińską. Smacznego

aga9999

(2007-09-16 20:06)

Katherinka cieszę się że smakowały Pozdrawiam

Justyna 1

(2007-09-16 19:56)

Najlepsze ciasto jakie jadlam!!!!!1

alidab

(2007-09-16 19:38)

Przepis jest świetny, gruszki pyszne, błyszczące. Gotowałam nieco krócej niż godzinę a zamiast kwasku dałam sok z dwóch cytryn. Gruszki z pewnoscia wykorzystam do ciast na zimno - a na syropie z gruszek można zrobić galaretkę gruszkową lub cytrynową.
Tak wyglądają w moim wykonaniu:

Kluko

(2007-09-16 19:28)

Trudno powiedzieć :) Trzeba po prostu posmakować. Jest naprawdę dobe. Jadłem kiedyś podobne danie w restauracji z piersi drobiowej. Jest tak samo pyszne :)

smerfetka87

(2007-09-16 19:28)

Ah, rzeczywiscie. Ale gapa ze mnie  Oczywiście jak tylko zobaczyłam Twoje galaretki musiałam wypróbować ten przepis. Pyszne :)

joaska30

(2007-09-16 19:20)

z ryzem jest tez pyszna tyle ze bardziej syta :) pozdrawiam.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij