Tekluniu,grzybki tkie robię od lat
ale to Twój przepis i się podczepię!
Polecam.... tym którzy uwielbiają smak i zaoach leśnych grzybków..
Moje w nieco bardziej "większym sosie" do maczania bułeczki..
aha jak z lasu to z lasu..tylko wymyłam i na patelnię...
Wypróbowałam i niestety nie smakowały mi (za słodkie za miękkie), choć mój tato stwierdził że dobre.POZDRAWIAM
alidab bardzo mi milo i ciesze sie ze Tobie i Twej Rodzince zasmakowalo. Slowa uznania podam z przyjemnoscia dalej. Serdecznie dziekuje i pozdrawiam!
Ale pycha taki obiad to cos dla mnie
Można oczywiście mieszać różne inne samki oby było kolorowo :))
Robie je czesto bo sa pyszne polecam wszystkim
Jakie cudne...:)))
Najprostsza pod słońcem: poszatkowana młoda kapusta, marchewka, cebula, koperek, sól, sok z cytryny, cukier do smaku i oliwa. Równie dobrze możesz dać kapustę pekińską. Smacznego
Katherinka cieszę się że smakowały
Pozdrawiam
Najlepsze ciasto jakie jadlam!!!!!1
Przepis jest świetny, gruszki pyszne, błyszczące. Gotowałam nieco krócej niż godzinę a zamiast kwasku dałam sok z dwóch cytryn. Gruszki z pewnoscia wykorzystam do ciast na zimno - a na syropie z gruszek można zrobić galaretkę gruszkową lub cytrynową.
Tak wyglądają w moim wykonaniu:
Trudno powiedzieć :) Trzeba po prostu posmakować. Jest naprawdę dobe. Jadłem kiedyś podobne danie w restauracji z piersi drobiowej. Jest tak samo pyszne :)
Ah, rzeczywiscie. Ale gapa ze mnie Oczywiście jak tylko zobaczyłam Twoje galaretki musiałam wypróbować ten przepis. Pyszne :)
z ryzem jest tez pyszna tyle ze bardziej syta :) pozdrawiam.