W kosce. Nigdy nie topiłam. Zawsze wychodzą.
taaaak, coz tu mozna wiecej dodac? skuszona tak pozytywnymi opiniami sprobowalam i ja : Ooooj moja droga wydaje mi sie, ze z takim smaczkiem i zapachem napoj ten bedzie robiony czesciej w naszej rodzinnce jakoze przepis powedrowal juz w swiat. Jest naprawde rewelacyjny, a jesli ktos lubi cytrynki no to musi koniecznie wyprobowac bo warto, goooraco
polecam Aneta
moja angielska rodzinka zjadla wszystki!byly wysmienite,swietny przepis!dziekuje i pozdrawiam
No Viva mniam mniam super foto
chciałam poprawić swój komentarz bo mimo że ciassto nie wyglądało zbyt pieknie i nie rosło w expresowym tempie okazało się bardzo dobre ,wyrośniete ! więc po prostu zabrakło oka fachowca
wyszło i to jest najważniejsze! dzieki
tapirku,ile wat ma twoja gofrownica
Ale mam pytanie. To masło to ucierać z tymi cukrami takie roztopione wcześniej na ogniu, czy takie całe w kostce?
Ja raczej smaruję masełkiem gofrownicę :) i wtedy też wychodzą dobrze ![]()
Dzisiaj robię te gofry, więc wieczorem napiszę i zdjęcie zrobię
Mozna jeszcze posypac cynamonem... aromatyczna rewelacja!!
Bardzo dobre ciasto.Polecam!
Tucherko ja mam przepis na babke migdalowa i w niej zastepuje sie polowe maki mielonymi migdalami. Robilam tez w ten sam sposob biszkopt orzechowy to znaczy zastapilam polowe maki mielonymi orzechami.
mam takie pytanie, fajny przepis, tylko.. czy ta porcja to tak na raz dla twojego brzdaca? bo sie ostatnio zastanawialam ile moj 8 miesieczny syn powinnien jesc..... bo on to by mogl tak 24h na dobe. ehehe
Trochę się bałam że mogą nie być zbyt apetyczne po rozmrożeniu.. bardzo się cieszę że smakowały. Pozdrawiam serdecznie
Nigdy nie robiłem biszkoptu orzechowego, najwyżej kakaowy do którego po prostu dodaje się kakao. Myślę że jeśli dodasz do ciasta drobno zmielonych orzechów laskowych to powinno być OK!. Orzechy włoskie raczej nie będą się nadawać bo są bardzo tłuste. Powodzonka!!.
gracet wydaje mi sie ze zagotowalas mleko z jajkami wiec zrobila sie jajecznica...Ja zadnej potrawy kremu itp do ktorego dalam zoltko badz jajko juz nie gotuje a najwyzej na minimalnym ogniu utrzymuje w cieple. szesciu jajek tez sie jakos niedoliczylam w wykonaniu. Ekkore mam nadzieje ze sie nie pogniewasz za moje wtracenie