piękne, co do jednego:-) i jak tu się nie zapatrzeć..... a obowiązki domowe czekają.....
masakra..! fascynuja mnie takie torty i podziwiam ludzi ktorzy potrafia je robic i przede wszystkim maja do tego cierpliwosc... sama probowalam kilka razy ale ja wiecznie nie mam czasu i oczywiscie jak to w pospiechu- nie wyszlo tak jak bym chciala ;/ ale nie poddaje sie :) bede probowac dalej :)
tylko ciagle mam problem ze zrobieniem lukru plastycznego... raz wyjdzie a raz nie. Moze zdradzisz przepis? :) i jakies przydatne wskazowki? czy to tajemnica? :)
O jeny, jak z cukierni. Uwielbiam seromaki na kruchym spodzie!
Po raz kolejny wykonana. Bardzo prosta i przy tym smaczna zapiekanka. Niewiele składników, a mimo to niczego jej nie brakuje. Polecam!
Bardzo fajny, łagodny kapuśniaczek.
Nawet grama soli nie dałem i wyszedł smaczny :).
Polecam.
Jejuś, dziękuję :) Przyznam, że czasem tracę nadzieję, że to, co dodaję komukolwiek się do czegoś przyda, ale takie słowa są naprawdę motywujące do działania i dzielenia się tym, co się stworzyło! :)
Ja też całkiem lubię Piątnicę :) Chociaż nie zawsze ją kupuję, lubię zmieniać... albo po prostu kupuję, co w danym sklepie jest dostępne :) Ale rzeczywiście Piątnica, odnoszę wrażenie - jest fajnie kremowa i taka łagodnie ukwaszona :)
Spiken ! Co prawda nie robiłam jeszcze ale bezapelacyjnie kupuję tą gęstą lekko ukwaszoną ..Piątnica jest najlepsza ( moim skromnym zdaniem ) .
Zrobione, zjedzone. Bardzo smaczne - robiłam z kiszonymi ogórkami, bo jakoś tak lepiej mi pasowały.
Dziewczyny wiem,że takie pytanie już padło ale jasnej odpowiedzi nie ma .Proszę napiszcie czy ta śmietana 18 to ma być taka słodka z kartonika ja np do kawy czy kwaśna w plastikowym opakowaniu jak do surówki ?bo to chyba zasadnicza różnica?
Taka potrawka to smaki mojego dzieciństwa :) Babcia umiała wspaniale przygotować na wiejskim kurczaku.Pycha!
Te torty są niesamowite, jesteś czarodziejką!
W naszym domu jest szczególnie lubiana przez dzieci - potrafią wyczyścić talerze z podwójnej porcji :)
Jak fajnie że wstawiłaś te cudeńka do galerii Alll ;)
Robię podobnie,bardzo lubimy tą potrawkę.