Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Fot. Wkn, Bułki pszenne
Bułki pszenne
151k
858
66
Wkn
Dżanina Fonda

(2015-04-03 19:47)

Po raz kolejny - z płatkami chilli albo makiem.

Fot. angel@, Sernik
Sernik
102k
289
8
angel@
bobkr

(2015-04-03 19:44)

No kiedyś to ja się nauczę czytać ....

Dżanina Fonda

(2015-04-03 19:14)

@szelka - sorka, że dopiero teraz. Nigdy nie podgrzewałam zastygniętej krówki. Myślę, że można by spróbować zrobić to w mikrofalówce (przynajmniej na początku). Ale głowy nie dam, czy się uda.

@kayunia - nic nie spierniczyłaś. Będzie po prostu trochę bledsza. Smak na pewno OK. A im dłużej ją gotujesz, tym bardziej zaczyna się "zestalać" (jest takie słowo?). I wtedy trudno byłoby Ci ozdobić mazurek. A dzieci będą tylko palce oblizywać. :)

megii013

(2015-04-03 18:38)

Dokładnie tak.

Fot. angel@, Sernik
Sernik
102k
289
8
angel@
marzena89gb

(2015-04-03 18:22)

W przepisie na masę serową masz 8 jaj , czyli 8 białek , skąd wzięłaś 6 ?

bobkr

(2015-04-03 18:10)

A ubite białka do sera to wszystkie , czyli 6, czy tylko z 2 żótek ?

becia23

(2015-04-03 17:59)

Właśnie zrobiłam na roczek córeczki. Krem pycha, jednak następnym razem zrobię bez cukru migdałowego. Zamiast serków homo dodałam ser Mascarpone, dodatkowo przełożyłam też malinami i borówkami. W niedzielę degustacja :)

DominikŻ

(2015-04-03 17:06)

Przepis wspaniały, dziękuję. robię już trzeci raz i to nie tylko dla siebie. Pozdrawiam.

kayunia

(2015-04-03 16:33)

No i jednak spierniczyłam krówkę Jak stała się gęsta i zaczęła  przywierać, to spanikowałam i wyłączyłam. I musiało to być za szybko, bo jest blada... Konsystencja i zapach ok, więc mam nadzieję, że w smaku też taka będzie, tyle, że troszkę wygląda jak budyń.  Zrobiłam z mniejszej porcji, ale ściśle trzymałam się zasady 3:2:1 W wersji dla pracowitych, usmażyłam rodzynki i orzechy ziemne.

O smaku napiszę po świętach, ale na dowód wklejam fotkę i jeszcze na dowód moich niebywałych zdolności plastycznych Dzieci mówią, że na mazurku są piłki do rugby, z których powoli schodzi powietrze

Basialis

(2015-04-03 15:54)

Kiedy ta marynata sie "wchlonie" ? Podczas pieczenia czy lezakowania w lodowce?Dzisiaj wieczorem bede piekla Twoja szynke i powiem Ci, ze troche zaniepokojona jestem bo po 15 godzinach nic sie nie wchlonelo.

zuza22

(2015-04-03 14:49)

Super przepis, nie wiem czemu nikt nie komentuje!! :) Awokado choć mało znane i być może dla niektórych mdłe z bananem świetnie się komponuje. Dla maluszków to bogactwo zdrowych nienasyconych tłuszczy i wielu cennych witamin. Polecam serdecznie :)

Fot. Wkn, Cytrynowiec
Cytrynowiec
33.5k
365
18
Wkn
Wkn

(2015-04-03 14:32)

Bardzo się cieszę :)

Phalaenopsis

(2015-04-03 14:27)

Pyszna babka

sz.ania

(2015-04-03 14:17)

Ciasto bardzo dobre dziś je wyprubowałam na święta i mi bardzo smakuje na pewno jeszcze powruce do tego przepisu.

Fot. Wkn, Cytrynowiec
Cytrynowiec
33.5k
365
18
Wkn
sz.ania

(2015-04-03 14:14)

Dziś to ciasto zrobiłam na święto i jest pyszne

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij