Witam,apetycznie wygląda,smacznego
Witam,właśnie zrobiłam tylko nie chciało mi się na parze robić a i tak wyszły pyszne
Polecam na Wielkanoc ugotowałam
Witam,dzisiaj niedziela palmowa i handlowa to zrobiłam,polecam pyszna dałam jeszcze dżem malinowy