Jak dam 250 gram sera to resztę składników też dać o połowę mniej???
Witam,będę robiła w tym roku na Wielkanoc
Witam,ciasto wyszło przepyszne,czy masą ma być bardzo gęsta czy trochę płynna,polewa czekoladowaoczywiściez przepisu Alll jest super???Polecam
Witam,wszystko kupiłam i jutro albo w sobotę będę piekła i mam pytanie jaki inny pończochy można zrobić prócz alkoholowego
Witam,właśnie na fb mi wyskoczyły wspomnienia i że robiłam ten tort 9 lat temu
Witam,dzisiaj zrobiłam i rodzice bardzo smakowało,zrobiłam z podwójnej porcji,tylko przed pieczeniem zrobiłam sos beszamelowy,polecam tak zapiec bombowe wyszło burritos naleśnikos,polecam pyszne
Najlepsza ćwikła już nie długo trzeba będzie robić na Wielkanoc
Witam,dzisiaj z nowu robiłam,pyszne polecam,trochę usmażyłam na oleju i na suchej patelni w każdej wersji są pyszne,zamiast na słodko z cukrem dodałam soli