Witam, właśnie upiekłam, ale za dużą formw miałam, urósł, ale opadł, w smaku bardzo dobry
Witam, robiłam wczoraj na imprezę i będę musiała sama je zjeść bo chyba nie smakowały gościom
Witam, wczoraj robiłam na imprezę jak zwykle wszystkim smakowały, polecam
Witam, wczoraj zrobiłam i nie stety ale została i teraz będę musiała ją zjeść sama
Witam, będę robiła pierwszy raz, właśnie czytam komentarze, którego dokładnie zacząć robić???
Witam, paprykarz pycha,dałam rybę z puszki w pomidorach i wyszedł pycha,polecam
A i polecam nie zmniejszać ilości cukru i miodu,bo jednak mało słodki i inny smak
Pozdrawiam
Witam, właśnie upiekłam są pyszne i łatwe, polecam, a do tego pasztet z fasoli
Witam, zrobiłam dzisiaj, tylko na kruchym cieście, czemu bita śmietana mi zjeżdża z jabłek, tak ma być???polecam