Witam, właśnie zrobiłam I faktycznie puszek, zrobiłam z połowy porcji i wyszło niskie ale pyszne,polecam
Zawszę robię z biedronki i mi wychodzi a tu nie wyszło
Witam, dawno robiłam sałatkę, ale wczoraj zrobiłam na imprezę, wyszła pyszna
:)
Witam, właśnie zrobiłam gulasz wyszedł pyszny, polecam serdecznie
:)