You are here: / / Comments received by the user megi65

Comments received by the user megi65

Fot. megi65, Sernik Zosi
Sernik Zosi
225k
683
169
megi65
goplana2

(2015-01-24 17:45)

Tyle o tym serniku ostatnio,że i ja się skusiłam zrobić.:) Wszystko mi w nim odpowiada-smak,konsystencja,śmietanka a nie mleko,no i ,że nie ma ogromu jajek jak w innych sernikach.Uważam ,że nie trzeba ich dużo ,żeby wyszło pyszne,zwarte ciasto.Piekłam na kruchym spodzie, wg wskazań przez godzinę w 160 i wyszło super.Studziłam niezbyt długo,a brytfanka dostała''kopniaka''o podłogę.Nic nie opadł.Po wierzchu polewa kakaowa i kokos.Pysznyyy.

dorotaibasia

(2015-01-24 17:21)

Pysznościowe :)

megi65

(2015-01-24 16:12)

Domia! No nie rób mi tego, ja tak Cię lubię a Ty takie foty ...nie dość, że drożdżowe to dużo twarogu i chyba rodzynki lub żurawina aaaa ten lukier mnie .....dobija cytrynowym zapachem i smakiem .

domia

(2015-01-24 16:01)


Nieskomplikowany przepis, super ciasto, ogólnie ach i och.. Za każdym razem efekt końcowy zadawalający. Nie pozostaje nic innego tylko słowo DZIĘKUJĘ !

Fot. megi65, Sernik Zosi
Sernik Zosi
225k
683
169
megi65
megi65

(2015-01-23 13:01)

Iwka ! No cieszę się bardzo, biorąc pod uwagę,że spory ząbek już poszedł sernik trafił w Wasze gusta .. Smacznego

iwciaG

(2015-01-23 12:40)

i jeszcze zdjątka

iwciaG

(2015-01-23 12:39)

Pyszny serniczek!!! Mega wilgotny i delikatny!!! Zrobiony na pokruszonych herbatnikach z masełkiem i z dodatkiem otartej skórki z cytryny i kandyzowanej pomarańczowej (domowej). Ukręcony i upieczony wieczorkiem, przebywał w minimalnie uchylonym piekarniku całą nockę...Dziękuję za przepis Megi:)

megi65

(2015-01-21 18:12)

żabko ! dziękuję za miłe słowa i pozdrawiam pięknie, życząc smacznego :))

ja-żaba

(2015-01-21 13:17)

Sernik wyszedł jak marzenie, wszystkim bardzo smakował. Zmniejszyłam tylko ilość cukru w masie serowej, bo wolimy mniej słodkie słodkości:)

Likamati

(2015-01-20 18:09)

Rewelacyjne cisto!!! Szkoda że wcześniej bezskutecznie eksperymentowałam z innymi przepisami.

megi65

(2015-01-18 23:40)

argennio ! przyda się przyda, jak .. spróbujesz .

argennia

(2015-01-18 22:02)

...i po kiego grzyba ja ten orbitrek kupiłam

megi65

(2015-01-18 18:43)

Aguś ! Jesteś niezawodna . Pączusie takie same robi Zosia .. złotawe ale przepieczone. No cóż życzę smacznego i .... do następnej serii )) Pozdrawiam serdecznie .

agusia040675

(2015-01-18 14:34)

Upiekłam dzisiaj "pączki Zosi" ,wyszły baaardzo smaczne.Z tej porcji wyszły mi 33 pączki.Jak zostaną do jutra(bardzo wątpliwe ) dam znać jakie są.A oto moje pączki

mggi63

(2015-01-17 17:51)

Dokładnie Madziu

Most active

  • Recipes: 67
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 1
  • Recipes: 83
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
  • Recipes: 24
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 7
  • Recipes: 29
  • Articles: 5
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
  • Recipes: 274
  • Articles: 7
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
  • Recipes: 10
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
The rules on cookies
As part of our website we use cookies to provide you with services at the highest level. Using the site without changing the settings for cookies is that they will be included in your terminal device. You can change the settings for cookies at any time. More details in our" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Close