Tyle o tym serniku ostatnio,że i ja się skusiłam zrobić.:) Wszystko mi w nim odpowiada-smak,konsystencja,śmietanka a nie mleko,no i ,że nie ma ogromu jajek jak w innych sernikach.Uważam ,że nie trzeba ich dużo ,żeby wyszło pyszne,zwarte ciasto.Piekłam na kruchym spodzie, wg wskazań przez godzinę w 160 i wyszło super.Studziłam niezbyt długo,a brytfanka dostała''kopniaka''o podłogę.Nic nie opadł.Po wierzchu polewa kakaowa i kokos.Pysznyyy.
Domia! No nie rób mi tego, ja tak Cię lubię a Ty takie foty ...nie dość, że drożdżowe to dużo twarogu i chyba rodzynki lub żurawina aaaa ten lukier mnie .....dobija cytrynowym zapachem i smakiem
.
Nieskomplikowany przepis, super ciasto, ogólnie ach i och.. Za każdym razem efekt końcowy zadawalający. Nie pozostaje nic innego tylko słowo DZIĘKUJĘ !
Iwka ! No cieszę się bardzo, biorąc pod uwagę,że spory ząbek już poszedł sernik trafił w Wasze gusta .. Smacznego
Pyszny serniczek!!! Mega wilgotny i delikatny!!! Zrobiony na pokruszonych herbatnikach z masełkiem i z dodatkiem otartej skórki z cytryny i kandyzowanej pomarańczowej (domowej). Ukręcony i upieczony wieczorkiem, przebywał w minimalnie uchylonym piekarniku całą nockę...Dziękuję za przepis Megi:)
żabko ! dziękuję za miłe słowa i pozdrawiam pięknie, życząc smacznego :))
Sernik wyszedł jak marzenie, wszystkim bardzo smakował. Zmniejszyłam tylko ilość cukru w masie serowej, bo wolimy mniej słodkie słodkości:)
Rewelacyjne cisto!!! Szkoda że wcześniej bezskutecznie eksperymentowałam z innymi przepisami.
argennio ! przyda się przyda, jak .. spróbujesz
.
...i po kiego grzyba ja ten orbitrek kupiłam
Aguś ! Jesteś niezawodna
. Pączusie takie same robi Zosia .. złotawe ale przepieczone. No cóż życzę smacznego i .... do następnej serii )) Pozdrawiam serdecznie
.
Upiekłam dzisiaj "pączki Zosi" ,wyszły baaardzo smaczne.Z tej porcji wyszły mi 33 pączki.Jak zostaną do jutra(bardzo wątpliwe
) dam znać jakie są.A oto moje pączki
Dokładnie Madziu