Jesteś tutaj: / / Komentarze wystawione przez użytkownika gabigold

Komentarze wystawione przez użytkownika gabigold

gabigold

(2013-08-25 13:05)

Ruloniki extra, smak, zapach w czasie pieczenia rewelacja, dodałam jeszcze czosnku do sosu,polecam na różne imprezki,dziękuję za przepis

gabigold

(2013-08-24 23:37)

Ja takie skrzydełka robię od ok 7 lat, podlewam połowę sosu,  reszte w czasie pieczenia, dolewam, sa suuupppeeerrr:) polecam

gabigold

(2013-08-23 22:34)

Makusiu, moja córka stwierdziła, że wyglądają jak radio aktywne hehe,ale są superowe i kolorek fajny, tylko foteczkę już wieczorkiem robiłam ,dziękuję za przepis,już ze mną zostanie.

gabigold

(2013-08-23 22:29)

a tak wyglądają jajka ,które zrobiłam tydzień  temu, polecam

gabigold

(2013-08-23 22:26)

Upiekłam po raz kolejny, polecam bo są pyszne:)

gabigold

(2013-08-23 22:23)

To moje kotleciki, takie shrekowe,hi hi, ale bardzo smaczne i szybciutko się je robi:) polecam

gabigold

(2013-08-23 19:14)

Zrobiłam to tiramisu, ale dopiero na jutro,więc póżniej wstawię fotkę itd:),efekt fajny w każdym razie.

gabigold

(2013-08-23 15:24)

fajne te kotleciki, Makusiu ile szt z tego przepisu Ci wyszło? bo mam chęć je sprobować zrobić:)

gabigold

(2013-08-22 14:42)

Super sprawa taki chlebek, wypróbuję w sobotę na grillu :)

gabigold

(2013-08-21 21:59)

Zrobiłam ,pyszne polecam:)

gabigold

(2013-08-20 20:31)

Wypróbowalam dzis jajko z tego przepisu , super sprawa mieć  je  przygotowane w słoiku, córka stwierdziła ,że  będą jak znalazł do salatki:),dziękuję za przepis .który jutro zabieram do pracy:)

gabigold

(2013-08-20 19:45)

Według mnie jabłko obrane ze skórki, wydrążony srodek i potem na plasterki w kółko pokrojone:)

gabigold

(2013-08-17 20:36)

megi ,ja już mam tyle tych przepisów a ciągle szukam nowosci, coż ja pocznę ,żem taki łasuch a i bliskich lubie zaskakiwać, ale ciacho cudne,dziekuję za przepis:) pozdrawiam 

gabigold

(2013-08-17 20:08)

Właśnie się studzi upieczone kolejny raz, tym razem ze śliwkami:)mm ,nie macie pojęcia jaki boski zapach się unosi:)

gabigold

(2013-08-17 08:06)

Nastawiłam dziś te jajka, napiszę jaki efekt:)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij