Przepraszam, miało być w opiniach:)
Oto i moje dzieło:) rodzinka juz zachwycona a pachniało w całym domu w czasie pieczenia :)dziękuję za przepis,jutro powtórka.
Właśnie się piecze ,ciekawa jestem efektu
Najpyszniejsza ogórkowa, juz nie zrobię innej,dziekuję za przepis i polecam:)
O proste a ciekawe:),hop do ulubionych, wypróbuję
Do czego podawac takie jajka?
bardzo dobre:)
Mmmm, poezja, już jem cieplutkie jeszcze, potem wstawie fotke, czuje, że jutro będzie powtórka, dziekuję za przepis