Żeberka super, ale ja nie robiłam w piekarniku tylko w brytfance na gazie normalnie:),rodzinka zachwycona ,dziekuję za przepis
Znowu upieklam ,rewelacyjna naprawdę:)
Wczoraj zrobiłam ta aronie, zapach rewelacujny, ciągle mi ktoś zaglądał co pysznego czynię,do słoiczków dodałam wszystko łącznie z cytrynką.Dziś kolejna porcja ,Zostało mi pół szklanki soku, zostawiłam tak na blacie i rano szok, wyszła taka galaretkeczka ,pyszności, dziekuję za przepis.
http://www.wielkiezarcie.com/recipe45685.html
Przepis mnie zaciekawił, akurat mam wiadro aronii, więc muszę spróbować :)
a tych brzoskwiń i ananasów to nie wyjmować?
Dziękuję za szybką odpowiedz, z chęcią wypróbuję:) ,pozdrawiam
takie surowe , bez zagotowania te ogórki?
to ja tez ,hop do ulubionych, niebawem dam znać jak się udało:)
zrobiona nalewka, pyszna a owoce zmiksowałam i mam dżemik:)
Fajny pomysł, hop do ulubionych:)
to moja fotka, co prawda nie tak ładnie mi wyszło, ale b smaczne ,masa jest bardzo fajna, dziękuję
Madziu jak obiecałam ,to moje ciasto ,smak super, zachwyt gości również to potwierdził,dziekuję za przepis