Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Newfie

(2010-04-17 09:02)

Żeberka są... niebiańskie  Zrobiłąm je wczoraj, rozpływaja się w ustach. Ilość sosu powoduje, że pokrojone żeberka są prawie całkiem przykryte - może właśnie dlatego wychodzą takie rewelacyjne.... Dziękuję za przepis, zagości na długo w moim "firmowym" menu

Iwonka50

(2010-04-16 09:18)

dziękuję za super przepis, do ulubionych,ale długo tam nie poleży

fajna_ania

(2010-04-15 20:07)

Pycha, ale następnym razem zrobię z "normalnym" białym serem, a nie z wiaderka bo wyszedł trochę za mokry :)

germgabi

(2010-04-14 14:05)

super przepis! próbowałam z sosem worcestershire i z sojowym i powiem, że ciężko się zdecydować z którym lepsze są te żeberka!
pycha!

germgabi

(2010-04-14 14:00)

pyszna!!!

germgabi

(2010-04-14 14:00)

bardzo dobra sałatka!! pyszna wręcz!! ten sos.. niby łagodny a zarazem dodający nutkę pikanterii

ilka76

(2010-04-14 13:46)

Jak najbardziej możesz najpierw je podsmażyć a potem tylko dopiec przed podaniem w piekarniku. Ja je wolę z ziemniakami ale to już kwestia gustu. Pozdrawiam.

P*y*S*h*O*t*A

(2010-04-14 12:50)

Ilko ponieważ bede podawać te kotleciki w tę sobotkę na roczek mojego synka jako ciepłą kolację mam pytanie , czy można najpierw rano sobie podpiec na oleju te kotleciki a powiedzmy tuż przed podaniem podsmażyć w piekarniku? Pytam bo na 17.00 mamy mszę a potem chciałabym się wyrobić , i czy podać do tego dania lepiej ryż czy ziemniaczki pozdrawiam i dziękuję za te smakowite przepisy !

kasiqqq

(2010-04-14 11:20)

Na Wielkanoc upiekłam 6 dużych babek i wiele babeczek z tego przepisu:) Ilośc mówi sama za siebie:)

   

  

 

 

ANIKA.N

(2010-04-14 09:52)

Bardzo dobry przepis Muffiny robi się szybko i zawsze wychądzą pyszne.

Mar'La

(2010-04-11 19:40)

Bardzo dobre ciasto! Zrobiłam wersję brzoskwiniową, a spód dodatkowo posmarowałam nutellą. Pychotka polecam :) Na zdjęciu dwa ostatnie kawałki ocalone przed pożarciem :))) 

Fot. ilka76, Chleb
Chleb
19.9k
343
14
ilka76
Żulia

(2010-04-11 19:11)

Na zdjęciu z rączką mojego synka, który nie mógł się doczekać.

Żulia

(2010-04-11 19:11)

Zrobiłam właśnie, pół na pół z pszennej i żytniej. Wyszedł bardzo chlebowy i piękny. Następnym razem, zamierzam robić kukurydziany....

kkazha

(2010-04-11 18:48)

Sama zamierzam spróbować upiec,,, ale ze zwykłej białej mąki to bułka raczej wyjdzie...czy nie tak? A może to jakaś inna biała mąka...

Dee

(2010-04-11 15:01)

Dla mnie super !! No i  wreszcie podczas smażenia ryby  w mieszkaniu nie panowała "rybia atmosfera".

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij