swietne lekkie ciasto -pierwsze zniklo ze stolu w swieta :) polecam niezdecydowanym
moja pierwsza, po dlugim czasie,udana babka, wyszla super,dzieki za przepis,polecam wszystkim
Gulasz palce lizać!
Zapiekanka bardzo prosta, tania, szybka i przede wszystkim PYSZNA !!! Czego chcieć więcej ??? Dziękuję za przepis :)) Pozdrawiam :))
Smaczne. Bardzo szybki obiadek. Pozdrawiam :)
Gratuluję nagrody w Konkursie Wielkanocnym !


bardzo fajny przepis!!
Właśnie go z córą wypróbowałyśmy I SUPER![]()
Polecam wszytskim..pączusie PYSZNE!!
Gratuluję nagrody w Konkursie Wielkanocnym ! Przepis napewno wypróbuję !
Myślę, że po 15-20 minutach powinny być ok.
No to dziś i ja musze spróbować:)
sałatka naprawde pyszna ! i nie ma co się martwić że podejdzie woda bo u mnie zniknęła ze stołu u godzinę!
A jak długo trzeba smażyć te udka na patelni, żeby nie były surowe?
pierwszy raz robię ptasie mleczko i przyznam że sie troszkę obawiałam...
ale wyszlo super takie delikatne, wszyscy sie zajadali ... wykorzystalam uszczelkę z białej czekolady - świetny pomysł
dziekuje i polecam