ciasto wygląda i smakuje wyśmienicie...wszystkim smakowalo :) napewno za rok ponownie zagości na stole
dzięki za przepis!
pyszna pasta! zrobiłam troszke mniejszą porcję i posmarowałam sobie kanapki tak na kolacje ale jak zrobię jeszcze raz dla gości wtedy jako przystawka na krakersach będzie :)
Babka w smaku rewelacyjna :). Mięciutka, że aż rozpływa się w ustach :). Ciasto faktycznie wychodzi gęste, ale w niczym to nie przeszkadza bo babka wychodzi taka jak powinna. Na pewno będę zawsze robić taką babkę na Wielkanoc :). Dziękuję Ilko za kolejny wspaniały przepis!
Zgadza się.
Myślę, że możesz tak zrobić.
Wychodzi 12 sztuk.
Tam na zdjęciu to makaronik jest?
A ile sztuk z tego wychodzi?
Piersi są teraz drogie, a w lodówce mam dużo ćwiartek. Czy mogę je ugotować i oskubać i zamiast tych piersi?
Upiekłam na Wielkanoc-jest pyszna!. Chociaż ciasto jest bardzo gęste, dodałam 3 łyzki mleka a i tak musiałam pomagać sobie łyżką przy wkładaniu ciasta do formy. Ale wyszła bardzo smaczna. Fotki nie zdążyłam zrobić:) Dziękuję za przepis.
Upieklam babke na Wielkanoc i wyszla wysmienita....paluszki lizac :-)
Dziekuje za fajny przepis, babka bedzie goscic na moim stole czesto....pycha!!
Smaczne. Polecam wszystkim :)
Pyszne roladki. Zrobiłam z piersi z kurczaka. Pozdrawiam :)
Smaczna suróweczka, tylko nie wiem dlaczego po pewnym czasie te kawałki kapusty, co były grubiej pokrojone, zrobiły się gorzkie.