Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

anulaa_18

(2008-08-21 22:39)

pyszne! Dodałam jeszcze czerwoną paprykę,rewelacja!

ewu

(2008-08-20 19:22)

Zrobione i tylko okruszki pozostały, świetny przepis - następne zrobię z brzoskiwniami, a potem będę kombinować - może budyń ?

Gorąco polecam wszystkim Żarłaczom i wielkie brawa dla autorki za przepis

 

annett223

(2008-08-19 21:03)

Tak wygląda ciasto w moim wykonaniu.Wiem ,że nie mam co porównywać się do Ilki76,ale i tak jestem zachwycona,a dziś pierwszy raz wstawiam fotki,nawet nie wiem czy dobrze to robię,ale trudno nie wszystkim muszą się podobać .Ilko jeszcze raz dziękuję za przepis Pozdrawiam

Kasia cz

(2008-08-19 17:48)

Kotleciki bardzo smaczne, moj maly niejadek prosila o dokladke. Dzis znow bede je robila:-)Dziekuje za przepis.:-)

myszka100

(2008-08-18 16:00)

Bardzo prosty a zarazem pyszny i efektowny w wyglądzie placuszek!Polecam!Pozdrawiam i dziękuję za przepis!

myszka100

(2008-08-18 15:56)

Ciasto bardzo dobre.Polecam i dziękuję za przepis autorce!

ilka76

(2008-08-17 20:58)

Śmietanę kwaśną 18%

ilka76

(2008-08-17 20:55)

Do kulek dodałam płatki migdałowe i rodzynki ale można dodawać jeszcze inne bakalie np. wiśnie kandyzowane.

ilka76

(2008-08-17 20:52)

Dzięki za info.

komarka

(2008-08-17 20:27)

Ilko, prawdopodobnie ktoś wykorzystał Twój przepis i zdjęcie tutat - http://www.mojeciasto.pl/lato/lato/cappucino_z_brzoskwiniami

Madziulek

(2008-08-16 15:10)

Pyszności te muffinki. Skorzystałam z podpowiedzi Moniki i zastąpiłam masło olejem. Ponieważ nie lubię skórki pomarańczowej, zamiast niej dodałam rodzynki namoczone wcześniej w soku pomarańczowym. Sok wycisnęłam z pomarańczy, więc miał cząstki miąższu. Rzeczywiście z podanych proporcji wychodzi 12 sztuk. I tak za mało :-)

luizjana

(2008-08-14 16:48)

jak nie będzie dobre to....................

aloalo

(2008-08-14 11:14)

Popieram poprzedni komentarz w 100 procentach! Pyszne, szybkie, pianki zdecydowanie za mało :) I też oczywiście dziękuję za przepis!

L_ola

(2008-08-14 10:39)

Poezja... Od siebie dodałam tylko kostek knorra-2 cebulowe i 1 czosnkową w zastępstwie soli. Polecam, bo pyszności:)

L_ola

(2008-08-14 10:38)

najprostsza i najpyszniejsza. Dzięki tej surówce przekonałam się do pora. polecam!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij