Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

annett223

(2008-08-06 21:34)

Bardzo lubię masy do ciast ,w których jest mleko w proszku.Boję się jednak tej kawy w biszkopcie,bo nie wiem czy nie za bardzo przejdzie nią ciasto?Kochana ilko76 proszę powiedz mi czy bardzo jest ona wuczuwalna? Mam straszną ochotę na to ciacho!!!!

mi_chasia

(2008-08-06 16:08)

Ciacho wartę polecenia !!! Wyszło nawet takiemu kuliralnemu laikowi jak ja  Robiłam kilkakrotnie i zawsze wszystcy zachwycają się jego wyjątkowym smakiem

rybka80

(2008-08-05 22:24)

Po raz kolejny upieczone i zjedzone co do okruszka

Volsik

(2008-08-03 17:36)

Świetny przepis, prosty w wykonaniu a jaki pyssszznyy ;D Zrobiłam w wersji wiśniowej, dodatkowo dodałam do piany wysładzane wiśnie i jeszcze piękniej wyglądało i smakowało ;) Pozdrawiam i dziękuje:)

Alear Aavena

(2008-08-02 21:03)

Ciasto rewelacyjne :)))) Pieklam je juz wiele razy, wyprobowalam tez z truskawkami i tez jest super. Dzieki za przepis :))))

basia19

(2008-08-02 17:28)













Ciasto bardzo pyszne, orzeźwiające i bardzo szybko się go robi. Rzeczywiście pychotka mniammmmmmmmmmmm.

lika12

(2008-08-01 15:56)

Te bułeczki sa bardzo pyszne dziś wraca moja siostra i prosiła o duzo drożdzóweczek właśnie ja robie gdyz są przepyszne

koalcia

(2008-08-01 13:43)

aaa, piekny biszkopt urosl mi z ciasta toffii siostry Anastazji (który tu znalazlam)

koalcia

(2008-08-01 13:42)

Ja tez nei slodzilma smietany a tak wygladala moja w blaszce :)

avea

(2008-08-01 12:57)

Ochy i achy jak wyżej ,ciast godne polecenia.Wprowadziłam małą modyfikację - śnieżkę ubijam na tężejącej galaretce (2 galaretki+1/2 l wody + 4 śnieżki na wodę),pianka jest bardzo puszysta - nie mylić z "otyła".Smacznego wszystkim.

ilka76

(2008-08-01 12:39)

Alicjo kupiłam w Tesco formę do muffinek w kształcie piłek. Taką:
Bardzo mi miło, że muffinki smakują. Pozdrawiam.

jolamar

(2008-08-01 12:29)

Ciasto jest wspaniale! Zrobiłam je w wersji pomarańczowej i jest przepyszne.... idealne na upały: lekkie i orzeźwiające :) Niebo w gębie- polecam ;)

ALICJA58

(2008-08-01 11:41)

jak uzyskałaś kształt piłeczek? Slicznie wyglądają!

misialinda

(2008-08-01 11:35)

Bardzo fajne muffinki. I bardzo proste. Zamiast powideł dodaję wiśnie z konfitury domowej i są pycha

sabrinka

(2008-08-01 10:59)

Witam po raz kolejny, zupke właśnie zrobiłam. Wyszła PyChaaaaa!!!!!!!!!! Dolałam troche wody z ogórków i wyszła troche bardziej kwaśniejsza... Dla mnie pyszota!!! Dzięki za przepis ;)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij