Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Fot. ilka76, Bajaderka 3
Bajaderka 3
51.2k
559
26
ilka76
ilka76

(2008-07-28 09:47)

Soniu to ciasto wychodzi właśnie takie cienkie. Mas też wychodzi gęsta. Musi się przecież jakoś trzymać między tymi herbatnikami.

Anula1000

(2008-07-27 20:52)

Ciacho rewelacja. Robiłam wczoraj na imieninki i to podwójną porcje, a dzisiaj nie ma już ani kawałka. Po prostu pycha.

Fot. ilka76, Bajaderka 3
Bajaderka 3
51.2k
559
26
ilka76
Sonia2286

(2008-07-26 16:10)

Za choler mi to nie wyszło tak jak na zdjęciu... Cisato wyszło cieńkie i ta czekolada taka gęsta :( A dałam tyle ile trzeba... Coś zrobiłam nie tak?
Wanilia co daje mleko w proszku?

nicol

(2008-07-26 15:56)

witaj,własnie mam ugotowane na pół twadro talarki i szukam przepisu na zapiekankę, trafiłam na Twój , myślę że będzie pyszna , dzięki za pomysł,pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nicol

ewa2323

(2008-07-26 14:21)

Pychotka, polecam wszystkim :)

Alema

(2008-07-26 11:26)

Znam tę surówki ale dodatki 1 lub 2 marchewki i łyżeczka smietana 18% i bedzie smakowało,Sok z cytryna:)

anex

(2008-07-26 10:28)

tak jak obiecałam..zrobiłam delicję brzoskwiniową:) jest tak samo pyszna jak wiśniowa:):) zamiast wiśni dałam brzoskwinie, galaretkę brzoskwiniową, w środek galaretkę kiwi, na górę pokrojone kiwi a delicje znalazłam morelowe:) polecam

iga83

(2008-07-25 11:11)

Pyszna pianka, choc dalam troszke za malo zelatyny, przez co pianka była lekko plywajaca... ale i tak smakowita i zniknela w kilka minut :)

karolcia84

(2008-07-24 14:30)

Ja robie bardzo podobną pastę, ale wszystko miksuje blenderem, wtedy powstaje gładziutka pasta. A anjlepsza jest z grzankami zrobionymi z bagietki. Częśto na spotkania ze znajomymi robie taką pastę, grzanki i do tego jakaś sałatka. Każdy się zajada:)
polecam

waga27

(2008-07-23 22:35)

ciasto jest pyszne:) niestety też zwazył mi sie krem z bananami, ale idąc za radą z jednego komentarza ( kasia-u - dzięki! ) przelałam do garnka i zaczęłam podgrzewać i miksować, i wyszło ok, polecam!!

anex

(2008-07-23 21:36)

aaaa no to ja już nie wiem:( dlaczego galaretka nie chciała mi się ściąć:( ale jutro robię ciasto powtórnie:).... to będzie.... delicja brzoskwiniowa:):) zamiast wiśni dam brzoskwinie...zobaczymy co wyjdzie:) pozdrawiam

ages

(2008-07-22 18:35)

jak napisałam wcześniej, dodaję zdjęcia :)
u mnie w wersji z suszonymi śliwkami

ages

(2008-07-22 14:29)

to ciasto jest genialne!!! :) nie miałam płatków to zrobiłam z suszonymi śliwkami i wyszło rewelacyjnie :)
jest jeszcze ciepłe a moja rodzinka pochłonęła już pół blachy jutro zrobię następne :D

później dodam zdjęcia :)

pozdrawiam gorąco :)

Maria1978

(2008-07-21 21:48)

Wygląda bardzo apetycznie. Ilko, twoje przepisy i przede wszystkim załączona fotka zachęcają do wypróbowania!!!

crystal

(2008-07-21 13:15)

a ja dodaję jeszcze jabłko  starte na tarce!często ją robię! pyszna !

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij