Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

rybka80

(2008-07-16 22:59)

 Ileczko i znów pyszna powtórka.Polecam

donka1

(2008-07-16 21:21)

Naleśniki naprawde pyszne  potrawa trochę czasochłonna, ale warta zachodu.

donka1

(2008-07-16 21:20)

Naleśniki naprawde pyszne potrawa trochę czasochłonna, ale warta zachodu.

łOSOS

(2008-07-16 18:22)

pyszności. ..już wiem co jutro na obiadpozdrawiam serdecznie

elakop

(2008-07-16 15:21)

Deser smaczny,szybki do zrobienia i tani.Zamiast wafli użyłam herbatników,którymi wyłorzyłam tortownicę.Myslę ze mozna upiec też małego biszkopta ale wtety zajmuje to wiecej czasu i pracy.Polecem wychodzi tego sporo.Ps dobrze schłodzcie mleko lepiej sie ubije.Pozdrawiam.Smacznego!!!!!!!!

Cewa2

(2008-07-16 14:17)

Dobre, aczkolwiek ciut twardawe. Następnym razem wypróbuję z piersią kurczaka.

ula_ku

(2008-07-16 12:50)

chleb bardzo smaczny,  przy nastepnym pieczeniu będzie podwójna porcja

dotte

(2008-07-15 09:41)

Witam :) Ja chyba jakas nie za dobra w pieczeniu jestem bo tak za pierwszym razem nic mi nie wyroslo tylko sie zrobila skorupa i tyle. Za drugim razem chlebek wyrosl ale skorka dalej jakas twardawa. Ktos mi powie dlaczego ?? Moze tez powinnam woda polac przed pieczeniem tak jak madziunia?? Pomocy :(

Grazka82

(2008-07-14 18:08)

Ciasto wspaniałe ,szybko sie robi:)))))))))

madzet

(2008-07-13 19:35)

Robiłam dziś na obiadek. Zawijaski są świetne a farsz pycha. Polecam wszystkim

aska77

(2008-07-12 10:07)

Potwierdzam, chlebek bardzo prosty w wykonaniu i bardzo dobry.Dodałam różne ziarna,a dziś spróbuję jeszcze z otrębami.Dzięki za przepis:).

nutella

(2008-07-11 21:03)

Boskie!:D Zrobiłam ich małą modyfikację dodając trochę fig tak jak w Twoim przepisie na ciasteczka figowe- wyszły naprawdę ekstra!

figencja

(2008-07-11 17:08)

Następny efektowny przepisik.I znowu cieknie ślinka.Pozdrowionka.

handzik

(2008-07-11 17:03)

Ciasto to zrobilam dzisiaj z czerwonymi porzeczkami.Wyszło super.dziękuje za dobry przepis i polecam,bo na prawdę ciasto jest smaczne.
Tez piekłam tak jak w przepisie 30 min i było w sam raz.

figencja

(2008-07-11 16:57)

Masz dar przekonywania ilko 76.Lubię oglądać Twoje dzieła - czasem udaje mi się je zmałpować.
Pozdrowionka.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij