Naleśniki naprawde pyszne potrawa trochę czasochłonna, ale warta zachodu.
Naleśniki naprawde pyszne
potrawa trochę czasochłonna, ale warta zachodu.
pyszności. ..już wiem co jutro na obiad
pozdrawiam serdecznie
Deser smaczny,szybki do zrobienia i tani.Zamiast wafli użyłam herbatników,którymi wyłorzyłam tortownicę.Myslę ze mozna upiec też małego biszkopta ale wtety zajmuje to wiecej czasu i pracy.Polecem wychodzi tego sporo.Ps dobrze schłodzcie mleko lepiej sie ubije.Pozdrawiam.Smacznego!!!!!!!!
Dobre, aczkolwiek ciut twardawe. Następnym razem wypróbuję z piersią kurczaka.
chleb bardzo smaczny, przy nastepnym pieczeniu będzie podwójna porcja
Witam :) Ja chyba jakas nie za dobra w pieczeniu jestem bo tak za pierwszym razem nic mi nie wyroslo tylko sie zrobila skorupa i tyle. Za drugim razem chlebek wyrosl ale skorka dalej jakas twardawa. Ktos mi powie dlaczego ?? Moze tez powinnam woda polac przed pieczeniem tak jak madziunia?? Pomocy :(
Ciasto wspaniałe ,szybko sie robi:)))))))))
Robiłam dziś na obiadek. Zawijaski są świetne a farsz pycha.
Polecam wszystkim
Potwierdzam, chlebek bardzo prosty w wykonaniu i bardzo dobry.Dodałam różne ziarna,a dziś spróbuję jeszcze z otrębami.Dzięki za przepis:).
Boskie!:D Zrobiłam ich małą modyfikację dodając trochę fig tak jak w Twoim przepisie na ciasteczka figowe- wyszły naprawdę ekstra!
Następny efektowny przepisik.I znowu cieknie ślinka.Pozdrowionka.
Ciasto to zrobilam dzisiaj z czerwonymi porzeczkami.Wyszło super.dziękuje za dobry przepis i polecam,bo na prawdę ciasto jest smaczne.
Tez piekłam tak jak w przepisie 30 min i było w sam raz.
Masz dar przekonywania ilko 76.Lubię oglądać Twoje dzieła - czasem udaje mi się je zmałpować.
Pozdrowionka.