Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Comments received by the user ilka76

malgosia_82

(2008-08-31 08:19)

Trochę się obawiałam majonezu w środku kotleta ale niepotrzebnie. To był strzał w 10!!! Do farszu dodałam jeszcze trochę posiekanych pieczarek, PYCHA! Dzięki za super przepis.

ilka76

(2008-08-29 19:17)

Ja wkładam na godzinę.

Fot. ilka76, Ciepłe lody
Ciepłe lody
85.4k
614
38
ilka76
ilka76

(2008-08-29 19:15)

Przyznam się bez bicia że nie mam pojęcia czy ze słodzikiem wyjdzie

nuitari

(2008-08-29 16:30)

Polecam!! Właśnie upiekłam :)) wyszło piękne!
Zrobiłam z malinami :))

ewq5

(2008-08-29 16:15)

zrobiłam to ciasto dzisiaj, próbowałam ubić kremówkę ale niestety się zważyła i zrobiłam piankę tak jak w przepisie. Sok dałam wiśniowo-jabłkowy Tymbarka. Wkurzałam się tylko przy nakładaniu pianki. Mam nadzieję, że będzie dobre bo biorę do koleżanki. Dam znać

myszka100

(2008-08-29 09:18)

Pyszna!Pozdrawiam!

Fot. ilka76, Ciepłe lody
Ciepłe lody
85.4k
614
38
ilka76
alex81

(2008-08-28 23:37)

Mam pytanko czy zamiasy cukru mozna dodac slodzik?

maniaczka gotowania 5

(2008-08-28 21:04)

    pycha ale ciasto nie stwardniało po włożeniu do zamrażarki więc ułożyłam normalne kółka
        na ile trzeba włożyć do zamrażarki żeby stwardniało?????????????????

wakkiki

(2008-08-26 19:47)

Ciasto poezja.................pyszności. (ja dałam 1/2 l śmietany i było akurat)

Wiolasb

(2008-08-26 18:58)

REWELACJA!!! Świetny przepis!!! Dziękuję za jego zamieszczenie, moja Córcia - Niejadek "pożarła" te pulpeciki ze smakiem. Zresztą... nie tylko ona, hihi!!!

Mloda

(2008-08-25 19:42)

Ja tez robię podobną sałatkę- nie dodaje tylko jabłka. Przepis dostałam od bratowej. Polecam bo jest pyszna i orzeżwiająca:)

lucjatoja

(2008-08-24 19:25)

Bardzo proste  i dobre, ale drogie!;-(

rumcajs

(2008-08-23 16:51)

robie ta sałatkę tylko zamiast zwykłej dodaje papryke z słoika a zamiast majonezu dodaje tzatziki, ale sałatka jest niesamowita.

katia0811

(2008-08-22 13:15)

Mmmm wyglada smakowicie. Dziś zrobie na obiadek, bo będę miała gości :) na pewno napisze jak smakowało.

werdandii

(2008-08-22 12:40)

suróweczka dobra ale troszkę za duzo kapusty jak dla mnie  bardzo ładnie wygląda

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij