Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

ilka76

(2008-04-17 16:20)

Iwka masz rację miało być g. Dzięki. Już poprawiam.

iwka292

(2008-04-17 15:53)

Wydaje mi się że pomyliłaś gramaturę drożdży- nie 30dag a 3dag. Popraw mnie jak nie mam racji, bo rogale wyglądają super!

kasiek809

(2008-04-17 12:05)

witam,bardzo zaciekawił mnie ten przepis więc nie czekając długo wziełam się do roboty,właśnie jestem po wstawieniu chatki do lodówki,wygląda super i jest łatwa w przygotowaniu-no może jedno co sprawia malutki problemik tj nakładanie kremu na herbatniki-ale dla chcącego nic trudnego-doznania smakowe opisze pózniej jak już chatka będzie gotowa do spożycia,pozdrawiam

Manga

(2008-04-17 11:37)

Ciasto pyszne i łatwizna w wykonaniu:)

milunia

(2008-04-16 17:01)

Jak to drożdżowe i od ilki..........to anty23 na pewno ma rację.:):):):)

anty23

(2008-04-16 16:52)

Hmmmm.....To musi być pyszne

milunia

(2008-04-16 16:12)

Roladki bardzo dobre.Do szpinaku dodałam jeszcze odrobinę masełka i śmietany.

bytomianka

(2008-04-15 21:33)

No nie, Po tylu wspaniałych komentarzach koniecznie muszę zrobić to ciasto, Na urodziny syna, lub na Dzień Matki jak przyjdą dzieci z kwiatami, koniecznie trzeba mieć dobre ciacho, To będzie,

shiraja

(2008-04-15 10:36)

cerekm ja dałam 1/4 kostki i wyszło pycha. tylko zamiast gorzkiej

czekolady dałam z orzechami bo tylko taka była w domu :).  babeczki pychotka

mickey

(2008-04-15 10:08)

Szpinak doprawiałam trzema ząbkami czosnku (na cała mrożonke), lubczykem (zamiast vegety), troche tymianku, pieprzu cukru. Do ciasta dodałam trzy spore łyzki szpnakowej papki. Ręce mi się zalepiły aż miło, ale wybrnęłam. Ugotowało się dobrze. kopytka wyszły delikatne, miękkie. Podałam je z piersią kurczaka wcześniej zamarynowana w rozmarynie z dodatkiem tymianku i pieprzu. zyskały aprobatę.Fajne, wesołe danie. miła odmiana. polecam i jak zwykle szacunek dla Ilki :) 

nutella

(2008-04-14 14:45)

Ciasteczka są super! Dla mnie idealne bo uwielbiam wszystkie wypieki z drożdżami a nie lubię smaku sody czy proszku do pieczenia. Są naprawdę rewelacyjne. Aha- tym razem zrobiłam z masłem więc były jeszcze lepsze niż z margaryną.

vikunia

(2008-04-14 14:26)

Czasami jest to wina mąki. Moja mama czesto piecze ciasta drożdzowe i zdzrzylo jej sie ,ze sobiac nie po raz pierwszy z tego przepisu, ciasto rozlewalo sie.

ilka76

(2008-04-14 14:05)

Jestem strasznie zaskoczona, że ciasto wyszło Ci takie rzadkie. Jak już pisałam robiłam ten chleb kilka razy i nigdy mi się coś takiego nie przytrafiło. Nie mam pojęcia czemu takie wyszło:((

nicoletia

(2008-04-14 13:14)

Jezeli z tym poradzi sobie szesciolatek to ja najwidoczniej jestem 4-latkiem. Zrobilam wg. przepisu, ciasto lezakowalo 18h po czym splynelo mi z blatu (po wyjeciu z miski), bo bylo tak rzadkie. Nie wiem w czym lezy problem :(

emma

(2008-04-14 10:15)

Piekłam to ciasto na niedzielę i efekt był niesamowity! Wszystkim bardzo smakowało;-) Dziękuję za bardzo dobry przepis i polecam!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij