Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

ilka76

(2008-04-14 08:19)

Drożdży ma być łyżeczka-już poprawiam w przepisie.

kola

(2008-04-14 00:09)

Drozdzy suchych ma byc 1/4 lyzeczki (pol z pol). Ja rowniez wiele razy pieklam ten chlebek, jest przepyszny. Polecam.
     

reja54

(2008-04-13 22:58)

Cały czas mam problem z tymi drożdzami.To ma być łyzeczka czy  0.25 łyżeczki, czy paczka takich drożdzy co na zdjęciu.Napiszczie, chcę zrobic na przyszłą sobotę.Bardzo proszę.

halka

(2008-04-13 19:21)

Ja ten chleb piekłam wiele razy.0,25 to miara łyżeczki. To mała ilość drożdży i wcale ich w chlebie nie czuć-nawet po paru dniach.Ja również piekę w naczyniu żaroodpornym.Nic się z nim nie dzieje , pod warunkiem, że będziesz go traktować jak mówi instrukcja.Polecam ten przepis- chleb prosty do wykonania a za to bardzo smaczny.

ekkore

(2008-04-13 07:21)

Ilko - ja zapytam o drożdże - 0,25 to jaka jednostka miary - łyżeczki, opakowania czy grama. Jeżeli korzystam z drożdży suszonych to z opakowania zbiorczego. I muszę jakoś z tego wydzielić.

Paola_r

(2008-04-13 03:48)

Chleb według tego przepisu rzeczywiście zawsze się udaje. Jest podatny na kombinacje z różnymi rodzajami mąki (dodawałam orkiszową, razową z pełnego przemiału - nie w całości, ale jako mniej więcej 1/3, 1/4 część ogólnej ilości mąki). Formy żaroodporne Termisil mam polskie - nic się z nimi nie dzieje niedobrego w czasie pieczenia. Ilko, dzięki za przepis i przypomnienie, że można by znowu upiec ten chleb ;)

nicoletia

(2008-04-13 01:50)

a nie boisz sie, ze naczynie zaroodporne peknie ?

ilka76

(2008-04-12 22:08)

Reju sorry zle przeczytałąm pytanie. Tak chodzi o drożdże instant.

ilka76

(2008-04-12 22:07)

Drożdże instant to takie drożdże w proszku. Wyglądają tak:

kebabek

(2008-04-12 21:11)

Wygląda bardzo apetycznie. Komentarze mówią same za siebie. Chyba spróbuję :)

reja54

(2008-04-12 20:59)

Jakie to są drożdze? instant?

rybka80

(2008-04-12 20:27)

Ilko jak fajnie że go tu wpisałaś.Parę dni temu przeglądałam przepis na 2 forach.Byłam ciekawa czy rzeczywiście wychodzi taki mieciutki ten chlebuś z suszonych drożdży .teraz wiem że mogę spokojnie wypróbować.Pozdrawiam:)))

abulinka

(2008-04-12 18:45)

Bardzo smaczna zapiekaneczka :). Dziękuję za przepis.

ilka76

(2008-04-12 12:21)

Patrycjo ja zawsze używam papieru do pieczenia i nie mam problemów ze zdejmowaniem.

Bardzo się cieszę,że ślimaczki makują. Pozdrawiam wszystkich :))

olcieek

(2008-04-12 10:31)

Patrycjo a nie położyłaś papieru do pieczenia  ?
Jeśli położyłaś i przywarło to koniecznie zmień papier ;-) mi też ostatnio viasto francuskie przywarło, bo tatek kupił nie taki papier ;-)
 

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij