Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

rybka80

(2008-04-21 19:22)

i zdjęcie

rybka80

(2008-04-21 19:20)

Ilko ciasto przepyszne.Wpisane na stałe do zeszytu.Już nie mogę doczekać się truskawek, napewno wypróbuję i z nimi Twoje ciasto a jak narazie skromnie z jabłuszkiem.Bardzo polecam.Pozdrawiam

iwka292

(2008-04-21 16:34)

Placek bardzo dobry! Tylko bitej śmietany ja bym juz nie słodziła, bo wafelki i nutella wystarczająco osładzają cały wypiek.Ale ogólnie pychaaaaaaaaaaaaaaaa!

kebabek

(2008-04-21 10:23)

bardzo dobra salatka, do tej pory robiłem podobną tylko bez fasolki i musztardy. Z fasolką jest dużo lepsza

Delfinka

(2008-04-21 08:31)

ciasto rewelacja jak nigdy u mnie zniknęło w ciągu jednego dnia

Fot. ilka76, Ciepłe lody
Ciepłe lody
85.4k
614
38
ilka76
jamajka

(2008-04-20 21:46)

Przepyszne,!!!!!!!!!!!!!!!!

jagi

(2008-04-19 21:57)

Bardzo dobre ciasto!!!  Polecam .

Patrycja0

(2008-04-19 20:52)

Ilonko, Zgadzam się z Tobą w 100 % - te kotleciki są naprawdę PYCHA! Zrobiłam dokładnie tak jak w przepisie! Ten ciagnący się serek w środku....super! Z pewnością będę wracałą do tego przepisu :) Dziękuję i polecam wszystkim!!!!

Fot. ilka76, Udka-  gyros
Udka- gyros
44.1k
1k
73
ilka76
szarek1974

(2008-04-19 16:24)

Witam!Po tylu pozytywnych komentarzach nabralam wielkiej ochoty i jutro zrobie na obiad.Dam znać jak wyszło.

ilka76

(2008-04-19 12:39)

Lexi dobrze rozumiesz. Jeśli chodzi o śmietan fix to zawsze używam firmy Dr. Oetker.

lexi27

(2008-04-19 10:52)

Ciasto wygląda rewelacyjnie i zapewne tak smakuje !!!. Napewno wypróbuje przy najbliższej okazji ! Mam tylko pytanie, jak rozumiem galaretkę nalezy wsypac do ugotowanego gorącego kisielu i mieszać do jej  rozpuszczenia ?  Jakiej firmy najlepiej uzyc smietany fix ? Nigdy jeszcze takiej nie używałam i nie chciałabym czegos zepsuć :-) Pozdraawiam

kasiek809

(2008-04-18 21:50)

hhhhmmmm..więc co tu dużo mówić-domownicy zachwyceni,sąsiadeczka zachwycona,rodzinka zachwycona-niestety na jutro nic nie zostało więc przy najbliższej okazji także wszyscy będą ZACHWYCENI,pozdrawiam i dziękuje za udany przepis-i jestem bardzo zachwycona....

mickey

(2008-04-18 11:09)

Kochani może ktos mi podpowie... ciasto wyrosło ładnie, polewa tez się udała... Wylałam ja na jeszcze ciepłe ciasto i to chyba był błąd... Wyszło słodkie, płaskie gumoleum...da sie zjeść, ale po tych rewelacyjnych komentarzach to spodziewałam sie czegoś innego. Więc moze coś spartoliłam?

Małgorzatasi

(2008-04-18 11:08)

Robiłam wczoraj, wszystkim bardzo smakowały.Super przepis!Dzięki

niebieska-różyczka

(2008-04-17 19:00)

śliczne ciasteczka! fajny pomysł. pozdrawiam.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij